Problemy, pierwsze miłości i rozczarowania

Problemy, pierwsze miłości i rozczarowania

Życie nastolatek nie należy do najłatwiejszych - różnego rodzaju problemy, pierwsze miłości i rozczarowania, próby zyskania sympatii innych, które nie zawsze kończą się sukcesem oraz przeświadczenie o tym, że należy dopasować się do otoczenia. Doskonałym tego przykładem jest Clara, główna bohaterka książki pod tytułem "Zaklinaczka. Próba ognia" autorstwa Lene Kaaberbol. Sięgnij po tę lekturę i sprawdź, jakie sekrety można odkryć w ciągu bardzo krótkiego czasu!

To wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które są nieśmiałe, ciche i ostatnie, co można byłoby o nich powiedzieć, to że odgrywają rolę duszy towarzystwa. Często okazuje się, że są to jednostki doprawdy niezwykłe, które skrywają intrygujące talenty i tajemnice.

Clara zawsze uważała się za dziewczynę zwyczajną i zbyt nieśmiałą jednocześnie. Jej spokojne, może nawet nieco nudne życie zmienia się, gdy pewnego dnia zostaje napadnięta przez dużego czarnego kota. To wtedy pierwszy raz ujawnia się jej niezwykły dar. Odkrywa, że jest w stanie słyszeć myśli zwierząt. W oswojeniu się z nową rzeczywistością pomaga jej ciotka Isa, która jest Zaklinaczką. Z jej pomocą Clara uczy się panować nad swoimi zdolnościami i liczyć się z odpowiedzialnością, którą ponosi. "Zaklinaczka. Próba ognia" to pierwsza część z cyklu książek pod tym samym tytułem, które opowiadają o przygodach młodej Clary obdarowanej niezwykłymi zdolnościami. Ukazały się w nim również: "Zaklinaczka. Krew Werdiany", "Zaklinaczka. Zemsta Chimery", "Zaklinaczka. Krwawa Pieśniarka", "Zaklinaczka. Krew wroga" oraz "Zaklinaczka. Ta, która powraca".

Tytuł: Zaklinaczka. Próba ognia - okładka filmowa
Autor: Kaaberbol Lene
Wydawnictwo Debit
Seria Zaklinaczka
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2020-01-14
Ilość stron: 160