Powieść o cieniach życia w blasku fleszy...

Powieść o cieniach życia w blasku fleszy...

Wydawałoby się, że Romek ma w życiu wszystko – dobre oceny w szkole, kochających rodziców i udane życie towarzyskie. Jednak któregoś dnia postanawia postawić wszystko na jedną kartę i wyśpiewać swoje marzenia w prestiżowym programie telewizyjnym dla muzycznych talentów.

Życie chłopaka zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Blask fleszy, tysiące obserwatorów w mediach społecznościowych i znajomi celebryci. Pozornie mogłoby się wydawać, że marzy o tym każdy nastolatek. Ale czy sława jest dla każdego? Jak Romek poradzi sobie z presją popularności? Jak wpłynie na niego związek z influencerem – Alanem?

Powieść o cieniach życia w blasku fleszy i o tym, że nie wszystkie marzenia są warte spełnienia.

"Mega wciągająca książka, która idealnie przedstawia kulisy świata „za kamerami”. Świetnie pokazuje problemy współczesnej młodzieży i czyta się ją jednym tchem! Bardzo polecam."

Olivia Wieczorek, zwyciężczyni programu „Mali Giganci” oraz reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior 2016

"Mocna książka, ale napisana przystępnym językiem, dlatego jej wymowa jest wprost wstrząsająca. Idealnie obrazuje środowisko współczesnej młodzieży – marzenia oraz czyhające pokusy. Wystarczy jeden zły wybór, aby się pogubić i stracić wszystko... Każdy nastolatek powinien ją przeczytać! "

Marta Maciejewska, autorka książki „Sekret Bodyguarda”

Tytuł:    Backstage. Marzenia o talent-show
Autor:    Włodarczyk Dawid
Wydawnictwo:    Wydawnictwo WasPos
Język wydania:    polski
Język oryginału:    polski
Liczba stron:    270
Numer wydania:    I
Data premiery:    2021-11-25