Nowa sprawa bohaterki „Nieodgadnionego”!

Nowa sprawa bohaterki „Nieodgadnionego”!

Czy Stevie wyjdzie żywa z kolejnej mrocznej i zawikłanej zagadki?

Dla młodej detektywki Stevie Bell nie ma jak morderstwo. Dziewczyna po powrocie z Akademii Ellinghama zaczyna spokojne – i  nudne – wakacje w domu. Niedługo jednak pozostaje bez zajęcia: dostaje wiadomość od właściciela Sunny Pines, znanego wcześniej jako obóz Wonder Falls. To miejsce niewyjaśnionej zbrodni z 1978 roku, kiedy w lesie na obrzeżach miasta zamordowano czterech wychowawców. Ich ciała odnaleziono w makabrycznym stanie. 

Nowy właściciel obozu proponuje Stevie współpracę nad podcastami kryminalnymi dotyczącymi tej sprawy. Stevie zgadza się pod warunkiem, że będzie mogła przyjechać do Sunny Pines z przyjaciółmi z Akademii Ellinghama. Nic ich tak nie kusi, jak wspólnie spędzone lato i zagadka do rozwikłania. 
Kiedy Stevie zagłębia się w sprawę sprzed lat, okazuje się, że jest ona co najmniej tak skomplikowana jak zagadka Akademii. W lesie nadal czai się zło  i zagrożone są kolejne osoby. Czy tym razem Stevie uda się ujść z życiem? 
 

„Zakręcona, dowcipna, zabójcza rozkosz”.
Karen M. McManus 

„Misternie zaplanowana intryga, niezwykle wciągająca książka”.
John Green
 
„Wspaniała, wprost nie można przestać jej czytać; młoda bohaterka jest tak fascynująca jak Hercules Poirot czy Nancy Drew”.
Usa Today

„Wielowątkowa, nowoczesna powieść detektywistyczna”.
New York TimesTytuł:    Skrzynia w lesie. Truly devious. Tom 4
Seria:    Truly Devious
Autor:    Johnson Maureen
Tłumaczenie:    Łopatka Paweł
Wydawnictwo:    Poradnia K.
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Liczba stron:    350
Numer wydania:    I
Data premiery:    2021-10-27