Kontynuacja The Kissing Booth!

Kontynuacja The Kissing Booth!

Beth Reekles – autorka bestsellera zekranizowanego przez Netflix – zapowiada polską premierę kontynuacji powieści.

Elle, Noah i Lee powracają – i to podwójnie! Już w czerwcu nakładem Wydawnictwa Insignis ukaże się nowa powieść z serii „The Kissing Booth”, czytelniczego fenomenu autorstwa Beth Reekles. Filmowa adaptacja trafi na platformę Netflix miesiąc później. Beth – specjalnie dla polskich czytelników – opowiedziała o swoich książkach, stworzonych przez nią bohaterach oraz o tym, jak czuje się w związku z premierami kolejnej części książki i długo wyczekiwanej filmowej kontynuacji.

Zobacz filmik przygotowany przez Beth Reekles specjalnie dla polskich czytelników:
https://youtu.be/WalINWmVaME

Kiedy piętnastoletnia Beth Reekles zaczęła umieszczać na Wattpadzie rozdziały swojej powieści „The Kissing Booth”, nie przypuszczała, że opisywane przez nią perypetie trójki nastoletnich przyjaciół przyciągną miliony czytelników. Dziś Beth ma w swoim dorobku cztery książki wydane pod skrzydłami legendarnego wydawnictwa Penguin Random House. Nominowana do szeregu nagród, w roku 2013 Beth znalazła się w prestiżowym gronie szesnastu najbardziej wpływowych nastolatek według tygodnika „Time”, a rok później trafiła na szóste miejsce listy „Top 20 under 25” stworzonej przez „The Times”.
Filmowa adaptacja „The Kissing Booth” przysporzyła Beth kolejnych fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają, by poznać dalsze losy braci Flynn i niesfornej Elle – zarówno na ekranach jak i w formie książkowej.
A co przyniesie nowa książka, czyli „The Kissing Booth 2. Na odległość” – kontynuacja przygód trójki przyjaciół? Wydawałoby się, że w życiu Noah, Elle i Lee wreszcie zacznie się układać. Lee jest w szczęśliwym związku z Rachel, a Elle i Noah nie muszę się dłużej ukrywać. Lecz gdy Noah wyjeżdża na studia na prestiżowy Harvard, związek na odległość okazuje się dużo trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Lee niespodziewanie musi zderzyć się z legendą brata. Poświęca też więcej czasu swojej dziewczynie niż starej kumpelce. Tymczasem w szkole pojawia się nowy uczeń – miły, uroczy i trudno się dziwić, że można go polubić od pierwszego wejrzenia.

Tytuł: Na odległość. The Kissing Booth. Tom 2
Seria: The Kissing Booth
Autor: Reekles Beth
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-06-17