Kontynuacja "Lucyfera" już w marcu w księgarniach!

Kontynuacja "Lucyfera" już w marcu w księgarniach!

Nicolette Besson nie sądziła, że kiedykolwiek wróci do posiadłości de Vincentów w Luizjanie, gdzie serce niegdyś złamał jej sam Gabriel de Vincent. Ucieczka przed wspomnieniami, a tym bardziej przed przystojnym Gabem jest znacznie trudniejsza, niż Nikki zakładała. Zwłaszcza, że wydaje się on zdeterminowany, by przebywać w jej towarzystwie tak często, jak to tylko możliwe.

Gabriela przez lata dręczyły wyrzuty sumienia z powodu tego, jak potraktował Nikki. Pragnął jej, ale nie było to właściwe. Nagle wszystko się zmieniło. Gabe nie ma już przed sobą dobrze mu znanej dziewczyny – widzi teraz bystrą, utalentowaną i nieziemsko piękną kobietę… którą w dodatku ktoś prześladuje. Młody de Vincent zrobi wszystko, żeby ją chronić i powstrzymać wiszącą nad rodem klątwę, nim ta ponownie uderzy.*
 

* Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Wydawnictwo: Filia

Data premiery: 2019-03-20

 

Jennifer L. Armentrout urodziła się 11 czerwca 1980 roku w Zachodniej Wirginii w Stanach Zjednoczonych. Jest amerykańską pisarką młodego pokolenia. Pisze przede wszystkim powieści z kręgu young adult - przeznaczonych przede wszystkim dla tzw. młodych dorosłych. Pisze również pod pseudonimem J. Lynn. Na jej koncie jest już kilkadziesiąt publikacji, które zdobyły duże uznanie czytelników nie tylko w USA, ale również poza rodzinnym krajem i trafiły na listy bestsellerów - w tym na prestiżową listę New York Timesa. 


Znana przede wszystkim dzięki cyklowi powieści pod tytułem "Lux". Marzenia o pisarstwie zaczęły się mniej więcej w szkole średniej, kiedy zamiast czynnie uczestniczyć w lekcjach algebry zajmowała się pisaniem krótkich opowiadań (co zaowocowało słabymi cenami z matematyki). Powieść pod tytułem "Don’t Look Back" w 2014 roku została nominowana przez YALSA do nagrody Best in Young Adult Fiction. Autorka uwielbia czytać, oglądać filmy o zombie i spotykać się z fanami.