Kolejna mrożąca krew w żyłach opowieść królowej thrillerów

Kolejna mrożąca krew w żyłach opowieść królowej thrillerów

Oto kolejna mrożąca krew w żyłach opowieść królowej thrillerów i ulubienicy czytelniczek – Natashy Preston!

 

Przyjaciółki Esme i Kayla w dzieciństwie spędziły razem cudowne wakacje w Obozie nad jeziorem. W tym roku wracają tam po dziewięciu latach jako opiekunki i bardzo się z tego cieszą. Dziewczynki, którymi mają się zajmować, przypominają im je same sprzed lat – jakie były radosne i beztroskie, zanim… coś się wydarzyło.

Przyjaciółki skrywają mroczny sekret, o którym, jak im się wydaje, wiedzą tylko one. Przecież złożyły przysięgę krwi, że nigdy nikomu nie wyjawią swojej strasznej tajemnicy. Zresztą nawet im samym prawie udało się o niej zapomnieć. Jeszcze nie wiedzą, że to lato w Obozie nad jeziorem naprawdę będzie niezapomniane… ale do tych wspomnień nikt nie będzie wracać z uśmiechem.

Beztroskie letnie rozrywki oraz flirty z przystojnymi opiekunami nagle przerywa wiadomość od kogoś, komu zależy, aby dziewczyny dopadła sprawiedliwość… Ktoś wie, co wtedy zrobiły. I jest tuż obok.

Jezioro nigdy nie zapomina. Esme i Kayla są w poważnym niebezpieczeństwie. Do czego doprowadzi żądza zemsty tajemniczego prześladowcy? Co czeka dwie nastolatki uwikłane w mroczną historię sprzed lat?

Tytuł:    Mroczne jezioro
Tytuł oryginalny:    The Lake
Autor:    Preston Natasha
Tłumaczenie:    Goździkowski Andrzej
Wydawnictwo:    Wydawnictwo Feeria Young
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Liczba stron:    416
Numer wydania:    I
Data premiery:    2021-11-10