Tu Kinga! Znamy się z TikToka, Insta, YouTube’a. Uznałam, że to dobry moment, żebyśmy mogli spędzić trochę czasu razem. Wspólnie podjęli wyzwania, rzucili się w wir inspirującej zabawy, pogadali o rzeczach bardzo ważnych i tych najbardziej przypałowych. Czeka nas mega fun! To będzie fantastyczna przygoda. To co, zaczynamy!

 

Książka Kingi Sawczuk (znanej jako Kompleksiara) to pozycja obowiązkowa dla każdej nastolatki. Kinga jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych nastoletnich gwiazd. Zrobiła prawdziwą furorę dzięki filmikom publikowanym na platformie TikTok, gdzie dzisiaj obserwuje ją obecnie 5 milionów fanów. Zdobyła tytuł ulubionej polskiej influencerki (Nagroda Nickelodeon), na samym Instagramie śledzi ją już ponad milion osób, a w zeszłym roku zadebiutowała na srebrnym ekranie w filmie #Jestem M. Misfit.

W swojej pierwszej książce Jak zaistnieć w necie i być sobą? Kompleksiara dzieli się swoją historią, marzeniami i przemyśleniami. Pokazuje jak swoje kompleksy przekuć w siłę, jak postępować w zgodzie ze sobą i nie przejmować się „hejterami”. Idolka polskich nastolatek dzieli się radami dotyczącymi odnajdywania własnego stylu, odkrywania swoich talentów, relacji z chłopakami, budowania swojego wizerunku w social mediach i… ogromem innych przemyśleń! To książka pełna inspiracji i pozytywnej energii, która podniesie na duchu każdą nastolatkę.

Tytuł:    Kinga Sawczuk. Jak zaistnieć w necie i być sobą?
Autor:    Sawczuk Kinga
Wydawnictwo:    Wydawnictwo YA!
Język wydania:    polski
Język oryginału:    polski
Liczba stron:    208
Numer wydania:    I
Data premiery:    2020-09-16