Dla każdej osoby, która kiedykolwiek poczuła się szufladkowana, oceniania i niedoceniana przez innych

Dla każdej osoby, która kiedykolwiek poczuła się szufladkowana, oceniania i niedoceniana przez innych

Jo nigdy nie słyszała o określeniu „dziewczyna do trenowania”, dopóki nie została tak nazwana. 

Jo Beckett pragnie miłości. Zakochała się w kilku chłopakach, ale z jakiegoś powodu oni nigdy nie odwzajemniali jej uczuć. Pewnej nocy, na imprezie, na którą nawet nie chciała iść, dowiaduje się prawdy. 

Za jej plecami inni nazywają ją „dziewczyną do trenowania” – to popularne określenie kogoś, kto jest wystarczająco dobry, by się z nim niezobowiązująco spotykać, ale nie na tyle, żeby stworzyć poważną relację. Te słowa nieodwracalnie zmienią sposób, w jaki Jo postrzega wszystkich – łącznie z samą sobą.  

Po tym odkryciu dziewczyna czuje się zawstydzona, zła i skrzywdzona. Ale nie pozwoli, by ta etykietka ją definiowała. Odkrywa więcej niewygodnych prawd o wszystkich swoich relacjach – od najlepszej przyjaciółki po chłopaka, którego lubi. I to odmieni ją na zawsze.  
 
Pełna emocji, inspirująca historia o podwójnych standardach i życiu w zdominowanym przez mężczyzn społeczeństwie. Potrzebna, ważna i wartościowa powieść dla każdej osoby, która kiedykolwiek poczuła się szufladkowana, oceniania i niedoceniana przez innych. Jeśli pokochaliście Sezon luster Anna-Marie McLemore, Nic wam nie jestem winna Izzy O’Neill czy Dziewczyny znikąd Amy Reed, to musicie wpisać Practice Girl na waszą listę książek do przeczytania! 
 

Tytuł:    Practice girl
Autor:    Laure Estelle
Tłumaczenie:    Natalia Laprus
Wydawnictwo:    Young
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Numer wydania:    I
Data premiery:    2023-01-18