Dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla!

Dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla!

Charlie McGuffin znowu ma problem... Nie przestał zmieniać się w przypadkowe zwierzęta, a na domiar złego firma jego taty wpada w kłopoty. Rodzinie Charliego grozi konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy, która ma siedemnaście kotów (oraz drewnianą nogę). Te tarapaty sprawiają, że trudno mu kontrolować, w którym momencie zmieni się w zwierzę, a jeszcze trudniej – jak wrócić do ludzkiej postaci. Czy wreszcie zapanuje nad swoją mocą specjalną, czy już na zawsze utkwi w ciele gołębia...?

Druga, wywołująca konwulsyjne wybuchy śmiechu przygoda Charliego McGuffina idealnie nadaje się dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla.

Tytuł: Charlie przemienia się w T-Rexa
Autor: Copeland Sam
Tłumaczenie: Potulny Maciej
Wydawnictwo: Media Rodzina
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 288
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-05-22