Czy można znaleźć prawdziwą miłość, kiedy straciło się wszystko?

Czy można znaleźć prawdziwą miłość, kiedy straciło się wszystko?

Autorki światowego megahitu "Trzy kroki od siebie" powracają z nową poruszającą historią miłosną.

Kyle i Kimberly tworzyli idealną parę przez wszystkie lata liceum. Jednak w wieczór balu na zakończenie szkoły wydarza się katastrofa. Podczas jazdy samochodem zupełnie niespodziewanie Kimberly zrywa z Kyle’em i dochodzi do wypadku. Kimberly ginie, a Kyle z uszkodzeniem mózgu trafia do szpitala. Nikt nie jest w stanie pojąć, z jak ogromną traumą musi zmierzyć się chłopak. Nikt nie jest w stanie go zrozumieć.

 

Z wyjątkiem zjawiskowej dziewczyny o imieniu Marley.

Marley cierpi z powodu własnej straty, straty, za którą wciąż się obwinia. Podczas gdy ona i Kyle wzajemnie leczą swoje rany, niepostrzeżenie pojawia się między nimi uczucie. Kyle jednak nie może się pozbyć przeświadczenia, że nadciąga kolejna katastrofa – silniejsza niż wszystkie inne. Katastrofa, która zniszczy wszystko, co tak bardzo starał się zbudować na nowo. I ma rację.

Niezapomniana powieść, idealna dla fanów Johna Greena, Nicoli Yoon, Davida Levithana i Jenny Han. Opowieść pełna emocji, wzruszeń i zaskoczeń z twistem, którego nie sposób przewidzieć. Wszyscy, którzy pokochali "Trzy kroki od siebie" nie mogą przegapić tej historii!

Tytuł:    Teraz i na zawsze
Autor:    Daughtry Mikki , Lippincott Rachael
Tłumaczenie:    Potulny Maciej
Wydawnictwo:    Media Rodzina
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Liczba stron:    380
Numer wydania:    I
Data premiery:    2021-04-14