Wracając nocą z imprezy siedemnastoletnia Ivy i jej wkrótce były chłopak mało nie przejeżdżają nagiej, młodej kobiety stojącej na środku wysadzanej drzewami drogi. To dopiero pierwsze z serii coraz bardziej upiornych wydarzeń i ofiar: martwy królik na podjeździe, dziwaczna mikstura zakopana przez jej matkę w ogrodzie, trzymane w sejfie rodziców pudełko z pamiątkami z dzieciństwa. Najbardziej niepokojące okazuje się jednak to, że z pomocą chłopaka z sąsiedztwa do głosu dochodzą skorodowane wspomnienia o Ivy i przeszłości jej enigmatycznej matki.

A jeśli matka Ivy jest kimś więcej niż się wydaje na pierwszy rzut oka? A jeśli siły nadprzyrodzone, z którymi zadarła, kiedy sama była nastolatką wróciły, aby prześladować je obie? Ivy musi stawić czoła tym pytaniom i nie tylko im, jeśli zamierza uciec przed zamykającym się wokół niej mrokiem.
 

Przeskakując miedzy współczesnym podmiejskim miasteczkiem i przesiąkniętym magią Chicago z lat dziewięćdziesiątych, ta urzekająca i wciągająca historia prowadzi do zakończenia, które z pewnością długo nie pozwoli czytelnikowi zasnąć.
 

„Pulsuje śmiałą, urzekającą magią, która wydaje się jednocześnie klasyczna i kompletnie nowa. Nie byłam w stanie odłożyć tej książki.”

Karen McManus, autorka bestselleru "Ktoś z nas kłamie"
 

„Każdy wers jest jak zaklęcie, w rezultacie otrzymujemy książkę pulsującą magią, taką, która trzyma mocno czytelnika pod swoim urokiem.”

V.E. Schwab, autorka bestselleru "Niewidzialne życie Addie LaRue"
 

„Niepodrabialne i charakterne podejście Melissy Albert do magii jest przepięknie wplecione w tę przejmującą i urzekającą historię o matkach i córkach, mocy i równowadze, miłości i zdradzie.”

Courtney Summers, autorka bestselleru "Sadie"
 

„Tajemnice. Kłamstwa. Kiepskie decyzje. Niebezpieczna magia… Oto Nasze mroczne serca, współczesna powieść fantasy „tak dokładna i frapująca, że da się to wyjaśnić jedynie tym, że Albert sama jest czarownicą”.
(recenzja z Booklist)
 

Tytuł:    Nasze mroczne serca
Tytuł oryginalny:    Our Crooked Hearts
Autor:    Albert Melissa
Tłumaczenie:    Wiśniewska Monika
Wydawnictwo:    Must Read
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Liczba stron:    368
Numer wydania:    I
Data premiery:    2023-04-12