OFERTA PATRONACKA

Wszystkim firmom chcącym dołączyć portal Papierowe Motyle do patronów medialnych produktu / przedsięwzięcia oferujemy:

 

1. Zamieszczenie informacji prasowych o produkcie / przedsięwzięciu na portalu Papierowe Motyle oraz fanpag'u.

2. Publikację fragmentów (w przypadku literatury).

3. Recenzję produktu lub opis wydarzenia z obszerną fotogalerią na portalu i fanpag'u.

4. Okładkę produktu / logo wydarzenia wraz z przekierowaniem do stosownego działu w rubryce „Patronaty"

5. Banery na portalu i na fanpage.

6. Informacje, opisy, recenzje lub reklamy powierzchniowe w wydaniach drukowanych Papierowego Motyla.

7. Konkursy.

8. Promocję na Instagramie, fanpage'u, portalu.

9. Wywiady.

 

W zamian prosimy o:

1. Logotyp na czwartej stronie okładki oraz wszelkich materiałach prasowych.

2. Minimum cztery egzemplarze patronackie + 2 konkursowe jeśli ma się pojawić. 

 

W przypadku pkt. 5 i 6 konieczne są dodatkowe ustalenia. Zgłoszenia prosimy składać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Działania w ramach wymienionych punktów zależne są od zakresu działań firmy ubiegającej się o patronat.

Dotknąć gwiazd - patronat

Kiedy liczba serduszek na Instagramie miesza się z ponurą rzeczywistością…
 

Daniel po dziesięciu latach wychodzi z więzienia. Czas spędzony za kratkami niewiele zmienia – jego sąsiedzi wciąż widzą w nim tylko mordercę, a ludzie ze światka przestępczego, w którym się obracał przed wyrokiem, nie zapominają. Dług, paczka narkotyków w plecaku i wyrzuty sumienia pchają Daniela w szpony śmierci.
 

Anastazja jest instagramerką. Świetnie zarabia, jej profil cieszy się ogromną popularnością. Sława ma jednak ciemne strony, o czym Anastazja boleśnie się przekonuje.
 

Pewnej nocy na moście dochodzi do przypadkowego spotkania dwójki nieznajomych. Daniel, nie mając nic do stracenia, chce skoczyć. Anastazja ratuje niedoszłego samobójcę, po czym znika. Daniel, budząc się następnego dnia, odkrywa, co pozostawiła mu jego wybawicielka. Za wszelką cenę postanawia ją odnaleźć. Nie wie, jak mało pozostało mu czasu…
 

Tytuł:    Dotknąć gwiazd
Autor:    Zula Ankanon
Wydawnictwo:    Wydawnictwo Zysk i S-ka
Język wydania:    polski
Język oryginału:    polski
Liczba stron:    368
Numer wydania:    I
Data premiery:    2023-05-04

Dziedzictwo - patronat

Cztery opowieści. Cztery pary.

Poznaj dalsze losy ulubionych bohaterów!

"Dziedzictwo" skomponowane jest z kwartetu powiązanych ze sobą historii, które opowiadają dalsze losy bohaterów bestsellerowych powieści Elle Kennedy – "Błędu", "Podboju", "Celu" i "Układu".

Życie po studiach okazało się nie do końca takie, jakie sobie wyobrażali Garrett i Hannah, Logan i Grace, Dean i Allie oraz Tucker i Sabrina. Oczywiście, mają przecież siebie nawzajem, ale doszły też problemy prawdziwego życia, na które nie przygotowały ich cztery lata na uniwersytecie Briar. Wesele. Oświadczyny. Potajemny ślub. I niespodziewana ciąża. Oto główne wątki każdej z opowieści. Jak się okazuje, dla tych czterech par miłość to bułka z masłem. Dorastanie zaś okazuje się znacznie trudniejsze. Jak duże konsekwencje mogą wynikać z wielkich decyzji? I czy okaże się, że szczęście przyniesie wielkie nagrody?

"Zabawny i pełen ciepła zbiór kontynuacji wcześniejszych historii dostarcza wiele rozrywki! Nie do wiary, co ma w zanadrzu autorka!”.
Sarina Bowen, współautorka bestsellera "Dobry chłopak"

Tytuł:    Dziedzictwo
Tytuł oryginalny:    The Legacy
Autor:    Kennedy Elle
Tłumaczenie:    Helińska Ewa
Wydawnictwo:    Wydawnictwo Zysk i S-ka
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Liczba stron:    360
Numer wydania:    I
Data premiery:    2022-07-26

Zaufać wrogowi - patronat

Poena - księżniczka z rodu królewskich wampirów, Fuebo - następca tronu elfów oraz Marvia - ludzka księżniczka będą musieli pokonać uprzedzenia i wbrew swoim toczącym wojnę rodzinom połączyć siły w walce przeciwko nadciągającemu potężnemu złu.

Łączy ich jedynie to, że są dziedzicami władców, dzieli kultura, doświadczenia, dążenia i charaktery. Czy każde z nich na pewno ma dobre intencje? Czy zrozumieją, że sami muszą zdecydować, kim chcą być i po której stronie stanąć? Czy będą potrafili porozumieć się ze sobą i sobie zaufać?

Lepiej, żeby waśnie między rodami nie przesłoniły faktu, że istnieje wróg większy niż wojna. Nuwar, pan umysłów, potężny władca żywiołów, dążąc do zdobycia panowania nad światem z lubością wykorzysta słabości bohaterów przeciwko nim. Zdążył już zgładzić prawie wszystkich druidów, z których rodu się wywodzi. Jeden z ostatnich, Xulius, może pomóc młodym dziedzicom pokonać wroga. Jednak czy pan umysłów na to pozwoli?

Fantastyczna opowieść drogi, pełna miejsc i istot jak ze snów. Drogi tej nie można przejść bez podjęcia trudnych decyzji, a te odkrywają prawdziwy charakter bohaterów. Legendy okazują się realne, a zmysły mogą zwieść na manowce, zaś źle ulokowane zaufanie oznacza kres...

Jedno jest pewne: stojąc na krawędzi można zawrócić, ale kiedy zrobi się krok w przepaść, nie ma odwrotu.

Tytuł:    Zaufać wrogowi
Autor:    K. Goldman, P. Herman
Wydawnictwo:    Wydawnictwo AlterNatywne
Język wydania:    polski
Język oryginału:    polski
Liczba stron:    383
Numer wydania:    I
Data premiery:    2022-05-16

Wszystkie nasze kłamstwa - PATRONAT

Wzajemna niechęć i udawany związek Elizabeth oraz Archera zmieniły się w prawdziwe uczucie. Są wakacje, ich miłość kwitnie, ale na horyzoncie zbierają się już czarne chmury…

Po letnim obozie naukowym Elizabeth dostaje się na wymarzone studia. Do tego jej licealny wróg, Amber Anderson, przechodzi niebywałą przemianę i zapoznaje ją ze znanym fotografem Larrym Sullivanem. Życie dziewczyny przypomina bajkę – ma cudownego chłopaka, zakręconą przyjaciółkę i świetne perspektywy na przyszłość. Niestety każda bajka zwiastuje kłopoty, gdy w jej treść wplecie się fałsz. Elizabeth desperacko próbuje zatuszować swoje kłamstwo i pozostać w sielankowym świecie, jednak początek roku akademickiego przynosi jedynie problemy, tajemnice i niebezpieczeństwo. A Archer znów coś ukrywa…

Niewinne kłamstwo, małe sekrety – kiedy świat drży w posadach, musisz walczyć o miłość z nadzieją, że ta przetrwa wszystko.

Poznaj elektryzujący finał historii rozpoczętej z przytupem w debiucie Martyny Szubert! Bohaterowie zmierzą się z wieloma sekretami i kłamstwami. Czy uda im się odnaleźć drogę do prawdy?

"Dzięki historii Beth i Archera zanurzycie się morzu emocji! Pozytywnych, delikatnie muskających Wasze serca, a także tych trudnych, które będą ciągnąć Was na dno. Jednak zapewniam, że warto płynąć z nurtem powieści, ponieważ to, co czeka na brzegu, przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania!"

Dominika Żyłowska, @domihemmo

Tytuł:    Wszystkie nasze kłamstwa. Sekrety i kłamstwa. Tom 2
Seria:    Sekrety i kłamstwa
Autor:    Szubert Martyna
Wydawnictwo:    Wydawnictwo Młodzieżówka
Język wydania:    polski
Język oryginału:    polski
Liczba stron:    368
Numer wydania:    I
Data premiery:    2022-02-23