Blue de la Cour planuje swoje życie: chce ukryć magię we krwi i dalej próbować zamienić metal w złoto, aby nieść pomoc bezdomnym jej miasta. Jednak kiedy jej ojciec zostaje zamordowany, a okrutna, ale potężna kobieta domaga się opieki nad Blue i jej majątkiem, jeden zły ruch może ją odsłonić - i zgubić raz na zawsze. Jedyną osobą, która może jej pomóc jest chłopiec, którego nienawidzi od dzieciństwa: książę Kellan.

The Blood Spell C.J. Redwine

Premiera: 12 lutego 2019

Kellan Renard, książę koronny Balavata, idzie cienką linią między politycznym sukcesem a niszczycielską przemocą. Niedawno powrócił ze szkoły z internatem, musi znaleźć pannę młodą wśród rodzin królestwa i ogłosić swoje zaręczyny, ale rosnące napięcie wśród rodzin sprawia, że ​​poszukiwanie jest prawie niemożliwe. Jest zaskoczony odkryciem, że jedyną osobą, która sprawia, że ​​czuje, że może oddychać, jest Blue, dziewczyna, która rujnowała wszystkie jego najlepsze przygody.

Kiedy tajemnicze siły prowadzą do zniknięcia w Balavacie, Blue i Kellan muszą współpracować, aby odkryć prawdę. To, co odkryją, doprowadzi ich do najciemniejszych zakątków królestwa i do najbardziej bolesnych chwil ich przeszłości. Kiedy romans jest zabroniony, a zło wzrasta, czy Blue może uratować tych, których kocha, nawet jeśli oznacza to utratę wszystkiego?