Zjawiskowa, ulotna powieść utkana ze smutku i radości, zwątpienia i nadziei

Zjawiskowa, ulotna powieść utkana ze smutku i radości, zwątpienia i nadziei

Włoski bestseller, który zachwycił czytelników.

Gioia, wrażliwa siedemnastolatka, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z rówieśnikami. Jej samotne życie nabiera barw, gdy pewnej nocy spotyka Lo. Tajemniczy chłopak lubi grać w rzutki w opuszczonym barze, zawsze ma przy sobie słoik kamieni i nie chce się spotykać z Gioią w miejscach publicznych. Któregoś dnia nagle znika. Okazuje się, że skrywa sekret, który może odkryć tylko Gioia. Podążając po śladach, dziewczyna dowiaduje się, że słowo miłość ma kilka różnych, nieraz zaskakujących odcieni i znaczeń.

"Gniew i radość. Smutek i szczęście. Miłość i nienawiść. Emocje, z którymi musimy sobie radzić przez całe życie, eksplodują w życiu Gioi i prowadzą ją do odpowiedzi na pytanie, co jest naprawdę dobre, a co złe, co jest prawdziwe, a co fałszywe."

Cristina Migliaccio, FOX Life

"Upadek zawsze był postrzegany jako coś negatywnego, oburzającego, upokarzającego, tymczasem Enrico Galiano opisał jego piękno. Piękno, które mimo porażki daje szansę na szczęście."

Antonietta Mirra, „L’amica dei libri”

"Ta powieść sprawiła, że mogę rozmawiać o miłości w zupełnie nowy sposób. Poznałam piękne słowa, o których nie miałam pojęcia."

„Erika tra le pagine”

Tytuł: Jeszcze będziemy szczęśliwi
Tytuł oryginalny: Eppure cadiamo felici
Autor: Galiano Enrico
Tłumaczenie: Sulik Magdalena
Wydawnictwo: SQN
Numer wydania: I
Data premiery: 2019-06-19