Ich bitwy zakończyły się zwycięstwem

Ich bitwy zakończyły się zwycięstwem

Lidia powraca do Mudaire, by zacząć naukę w świątyni uzdrowicieli. Jednak zamiast walczyć o ocalenie życia, jest przekonana, że robi więcej złego niż dobrego. Zagłębia się w historię bogów i odkrywa prawdę, która na zawsze zmieni jej życie.

Killianowi w końcu udało się objąć dowództwo królewskiej armii, ale wcale nie czuje się zwycięzcą. Przytłoczony przeszłością, poddaje się mroczniejszemu obliczu swojego znaku – i w ten sposób ryzykuje, że rozpocznie wojnę.

Ale wojna dopiero się zaczęła

Po pokonaniu tyrana Urcona Marek próbuje zawrzeć trwały sojusz z Arinoquianami. Dręczy go jednak świadomość, że wśród jego przyjaciół kryje się zdrajca i że może utracić wszystko, o co walczył.
Rozdarta między coraz większą lojalnością wobec Trzydziestego Siódmego Legionu a potrzebą uwolnienia rodaków, Teriana tonie w sieci tajemnic. Podejmuje decyzję, która może albo ocalić wszystkich, których kocha – albo posłać ich do grobu.

Historie opowiedziane w Mrocznych Wybrzeżach i Mrocznym niebie łączą się ze sobą w Pozłacanym wężu, kolejnym tomie cyklu, o którym Sarah J. Maas napisała, że ma „wszystko, czego ona sama szuka w fantasy”.
 

„Wybitna”.
„Kirkus Reviews”

 

„Bogata”.
„The Bulletin of the Center for Children’s Books”

„Imponująca”.
„Booklist”

„Porywająca”.
„School Library Journal”

Ciemność pochłania ich świat, ale pod nieobecność światła odkryją, kim naprawdę są…
Kłamstwa zostaną wypowiedziane.
Więzi poddane próbie.
Pola bitwy wybrane.

Tytuł:    Pozłacany wąż. Mroczne Wybrzeża. Tom 3
Seria:    Mroczne Wybrzeża
Autor:    Jensen Danielle L.
Tłumaczenie:    Studniarek Anna
Wydawnictwo:    Galeria Książki
Język wydania:    polski
Język oryginału:    angielski
Liczba stron:    600
Numer wydania:    I
Data premiery:    2021-09-15