Seria „After” składa się z pięciu tomów, gdzie pierwszy z nich „After. Płomień pod moją skórą” został przerzucony na ekrany za sprawą reżyserki, Jenny Gage.

Autorka Anna Todd zasłynęła na portalu Wattpad. Ponad miliard odsłon online zwróciło uwagę wydawnictwa, a po niedługim czasie „After” zatrzęsło światem literackim. Książka zbierała bardzo skrajne opinie, od miłości do nienawiści. Czy tak samo będzie z filmem?

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

W głównych rolach występują: Josephine Langford oraz Hero Fiennes-Tiffin. Odtworzenie bohaterów wydaję się być idealne, są to młodzi, piękni i przypominający książkowych, lecz debiutujący aktorzy, pierwszy raz mają okazję być w centrum, przez co nie jesteśmy pewni czego się spodziewać.

Na szczęście już niedługo przekonamy się o całym rezultacie, miejmy nadzieję, że historia pochłonie nasze serca!