Ekranizacja Lore Alexandry Brecken!

Ekranizacja Lore Alexandry Brecken!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów powieści Alexandry Brecken. „Lore” zostanie zekranizowane, a za produkcje odpowiada Amy Pacal.

Miłość, łzy, przekraczanie granic - "Babyteeth" niebawem w kinach!

Coraz częściej w tworach przeznaczonych dla młodzieży pojawiają się tematy poważnych chorób. I – jak można zauważyć – doskonale one trafiają do czytelników (nie tylko młodych), czego doskonałym przykładem jest popularność takich tytułów jak „Gwiazd naszych wina”, „Trzy kroki od siebie” czy „Zanim się pojawiłeś”. Miłośnikom tych ekranizacji bez wątpienia przypadnie do gustu również film „Babyteeth”, który – co prawda – premierę światową miał już w zeszłym roku, jednakże do polskich kin trafi dopiero 7 sierpnia.

Nowoczesna adaptacja Kopciuszka w wydaniu Brazylijskim

Zbuntowana i rozczarowana miłością nastolatka postanawia skoncentrować się na karierze DJ-ki. Jednak na jej drodze staje uroczy gwiazdor popu.

Na platformie Netflix zadebiutował filmu “DJ Cinderella” – brazylijska komedia romantyczna przeznaczona dla nastoletnich widzów. Produkcja zadebiutowała już w lutym 2019 roku, ale polskim widzom przyjdzie poczekać na nią aż do połowy lipca. Powód takiej decyzji nie jest jasny, jako że dubbing do filmu jest już od takiegoś czasu dostępny w zagranicznych wersjach serwisu.

The Kissing Booth 3 już nakręcony!

Netflix zamówił trzecią część filmu z serii "The Kissing Booth" i od razu opublikował promujący ją, krótki klip. Premiera "The Kissing Booth 3" na platformie odbędzie się w 2021 roku - dokładna data jest na razie nieznana. Wiadomo jednak, że film jest już nakręcony, a jego produkcja objęta została tajemnicą. 

Małe Kobietki ponownie na wielkich ekranach kin!

„Małe Kobietki” to amerykański dramat z okresu dojrzewania w reżyserii Grety Gerwig ze scenariuszem Gerwiga. Jest to ósma adaptacja filmowa powieści z 1868 roku o tej samej nazwie autorstwa Louisy May Alcott. W filmie występują: Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh, Eliza Scanlen, Laura Dern, Timothée Chalamet i Meryl Streep.

Pierwszy tom pełnej magii trylogii o miłości i przeznaczeniu

Pierwszy tom pełnej magii trylogii o miłości i przeznaczeniu rozgrywający się w malowniczym otoczeniu zimowych Bieszczad

Wyjątkowy thriller, w którym czas się zapętlił!

Pięcioro przyjaciół. Tylko jedno z nich może przeżyć.
Komu uda się wyrwać z koszmarnej otchłani?
Jaką cenę będzie musiał zapłacić?
Wyjątkowy, porywający thriller, w którym czas zapętlił się
w wiecznym powtórzeniu.