Zasmakuj w lekturze!

Zasmakuj w lekturze!

Wydawnictwo Dreams rozpoczęło w czwartek (18.03) wiosenną edycję Wirtualnych Targów Książki pod hasłem "ZASMAKUJ W LEKTURZE"!

Lato z książką reaktywowane!

Lato z książką reaktywowane!

Pierwsza odsłona już w dniach 1-4 sierpnia w Ośrodku Temar w Dąbiu.

Lato z Książką organizowane jest od 2012 roku. Pomysłodawcą i inicjatorem wydarzenia był dyrektor marketingu Zysk i S-ka Wydawnictwo, Adam Zysk.

Znamy pierwsze gwiazdy Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury 2019

Znamy pierwsze gwiazdy Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury 2019

Noblistka, białoruska mistrzyni reportażu Swietłana Aleksijewicz. Lauren Groff, autorka powieści, którą Barack Obama nazwał najlepszą książką roku. I wreszcie Olga Tokarczuk, jedna z najbardziej utytułowanych i poczytnych polskich autorek w roli kuratorki. To trzy światowego formatu pisarki otwierające pulę literackich gwiazd tegorocznej edycji organizowanego przez Empik Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury, który startuje 20 maja.

Książka na receptę. Recepta na sukces

Książka na receptę. Recepta na sukces

Akcja wzorowana jest na mechanizmach sprawdzonych w Stanach Zjednoczonych. 30 lat temu pediatrzy z Boston Medical Center zaczęli przepisywać na receptach, zamiast leków, czytanie. Po kilku latach wyniki rozwojowe dzieci pod taką opieką wzrosły ponad średnią. Tym samym, udowodniono, że codzienne czytanie dzieciom przynosi wymierne efekty. Dla rodziców lekarz neonatolog, pediatra czy położna to bardzo ważne autorytety. Ich zalecenie jest skuteczniejsze niż inne formy przekonywania.

Ruszyły akredytacje na Warszawskie Targi Książki 2019

Organizatorzy Warszawskich Targów Książki przyjmują już akredytacje na 10. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!