Dla wielbicieli książek Mony Kasten i Laury Kneidl

październik 24, 2019 0 986

Trzeci tom popularnej serii dla fanów powieści Young Adult

Tate to młoda, arogancka kujonka, która udaje, że interesuje ją tylko nauka. Trevor, wysoki, czarnowłosy i czarnooki chłopak, traktuje ją jak młodszą siostrę i cały czas próbuje się nią opiekować. Odkąd  pewnego chłodnego listopadowego wieczoru Tate i Trevor lądują w łóżku w akademiku, okazuje się, że jest im ze sobą bardzo dobrze i nie potrafią zaznać spokoju. Oboje wiedzą, że intymny moment pod wpływem chwili był błędem, a jednak wciąż bardzo ich do siebie ciągnie. Żeby nie kusić licha, za wszelką cenę unikają ze sobą spotkań.
Kiedy Tate próbuje dowiedzieć się więcej na temat tajemniczej śmierci swojego brata i zbiera na ten temat wszystkie możliwe informacje z różnych źródeł, okazuje się, że sprawa ma drugie dno. Sytuacja robi się niebezpieczna… Do tego Trevor również ma mroczny sekret z przeszłości, który skrywa, by nikt nie dowiedział się, że wcale nie jest takim miłym, spokojnym chłopakiem, za jakiego wszyscy go uważają…
Okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą Tate do pewnej obskurnej siłowni,  w której piwnicy odbywają się nielegalne walki. Co wspólnego miał z nimi jej brat, Jamie? I co wspólnego ma z nimi Trevor, który za wszelką cenę próbuje powstrzymać ją od chodzenia w to miejsce? I dlaczego kiedyś walczył na tym ringu? Czy znał jej brata i czy jakimś cudem mógł przyczynić się do jego śmierci? Czy mroczna tajemnica zaważy na relacjach Tate i Trevora?


Łobuzerska, dowcipna i seksowna - opowieść do kochania!
- serię poleca Mona Kasten, autorka serii Again i Save

Tytuł: First Last Night
Autor: Bianca Iosivoni
Tytuł oryginalny: Die letzte erste Nacht
Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
ISBN: 978-83-7686-840-0
Wydawnictwo: Jaguar
Liczba stron: 400

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.