Tuesday, 24 April 2018 16:19

By uwolnić się od ciemności, czasem trzeeba rozniecić ogień

Written by
Rate this item
(0 votes)

Kolejna ważna książka wydana przez wydawnictwo Zielona Sowa. "Gdy ogień gaśnień" Will Hill ukaże się już 9 maja.

Ojciec John kontroluje wszystko i wszystkich. Lubi zasady. Szczególnie tę o nie rozmawianiu z obcymi. Zna prawdę. Wie, co jest dobre, a co złe. Ojciec John wie, co nadchodzi… Jednak Moonbeam zaczyna wątpić. Zaczyna widzieć kłamstwa, które kryją się w słowach Proroka. A co, jeśli jedynym sposobem, by uwolnić się od ciemności, jest rozniecić ogień?

"Gdy ogień gaśnie" to przejmująca i ekscytująca historia o dążeniu do prawdy i poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. To opowieść, od której nie sposób się oderwać, emocjonalny rollercoaster, który wiezie czytelnika przez różne stany – od bezradności, poprzez złość i smutek, aż po pełen nadziei spokój.

"Przerażająca, infekująca i piękna powieść. Szkoda, że mogłaby być prawdziwa. Na szczęście dowodzi, że każdy może zostać bohaterem. Nie bój się walczyć o siebie".
Katarzyna Bonda

Read 66 times

Comments (1)

  1. Nati

Jedna z ciekawszych pozycji jakie ostatnio czytałam. Poznawanie jak działa sekta i co robi z umysłami ludzi, szczególnie tych młodych było jednocześnie interesujące i przerażające. Głowna bohaterka po wyjściu sekty trafia na kozetkę psychologa i...

Jedna z ciekawszych pozycji jakie ostatnio czytałam. Poznawanie jak działa sekta i co robi z umysłami ludzi, szczególnie tych młodych było jednocześnie interesujące i przerażające. Głowna bohaterka po wyjściu sekty trafia na kozetkę psychologa i opowiada jak wyglądało życie w zamkniętej grupie religijnych fanatyków. Emocjonalny rollercoster to dobre określenie tej książki!

Read More
  Attachments
 
There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location