Monday, 30 October 2017 12:34

Pierwsze trzy tomy Darów Anioła w nowej szacie graficznej!

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Wydawnictwo MAG w 2009 roku wydało pierwszy tom serii Dary Anioła Cassandry Clare, teraz Miasto kości jest wydane w całości i to w paru wydaniach Już 8 listopada w nowym wydaniu ukażą się trzy pierwsze tomy.

Miasto kości
Być świadkiem morderstwa – to przeżycie, które pozostawia w psychice ślad na całe życie. Clary Fray wiedzie życie normalnej, nieco zbuntowanej nastolatki. Gdy jednak pewnego razu w klubie staje się świadkiem bezwzględnego morderstwa popełnionego przez trzech nastolatków na ich rówieśniku, jej dotychczasowa rzeczywistość kompletnie się rozpada.

Miasto popiołów
Clary Fray chciałaby, żeby jej życie znowu stało się normalne. Ale czy cokolwiek może takie być, skoro dziewczyna jest Nocnym Łowcą zabijającym demony, jej matka została magicznie wprowadzona w stan śpiączki, a ona sama nagle zaczyna widzieć mieszkańców Podziemnego Świata – wilkołaki, wampiry, wróżki…

Miasto szkła
„Miasto szkła” Cassandry Clare to trzeci tom serii „Dary anioła” opowiadający o przygodach Clary i Nocnych Łowców.

Nocni Łowcy muszą podjąć decyzję, czy walczyć u boku mieszkańców Podziemnego Świata, czy uznać ich za wrogów i podjąć walkę przeciwko nim! Tymczasem główni bohaterowie Jace i Clara mają przed sobą ciężką decyzję do podjęcia... Czy mogą pozwolić sobie na zakazaną miłość?

Read 104 times

Comments (1)

  1. Książna

Cudowności. <3 Ale mimo to nadal mam sentyment do tych starych, brzydkich wydań, które stoją u mnie na półce. :lol:

  Attachments
 
There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location