Saturday, 28 October 2017 23:11

Najnowsza książka autora bestsellerowego „Był sobie pies” w świątecznej odsłonie

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Wydawnictwo Kobiece zrobiło niespodziankę na święta swoim czytelnikom i wydaje nową książkę Bruce W. Cameron. "Psiego najlepszego, czyli był sobie pies na święta" do kupienia już od 8 listopada.

Josh Michaels jest oburzony, kiedy sąsiad podrzuca mu pod drzwi ciężarną suczkę Lucy. Nie może jednak oprzeć się ufnemu spojrzeniu brązowych oczu zwierzaka i chociaż nigdy nie miał psa, postanawia przygarnąć Lucy. Kiedy na świat przychodzi pięć uroczych szczeniaczków, Josh zgłasza się po pomoc do lokalnego schroniska, gdzie poznaje dowcipną i kochającą zwierzęta Kerri, która uczy go, jak dbać o psią rodzinkę. Wspólnie przygotowują szczeniaki do adopcji w ramach świątecznego programu szukania nowych domów psiakom ze schroniska.

Niespodziewanie Josh zaczyna darzyć dziewczynę gorącym uczuciem, a im bardziej zakochuje się w Kerri, tym bardziej kocha swoją nową futrzaną rodzinę, która wniosła niesamowitą radość do jego życia. Kiedy zbliżają się święta i termin oddania szczeniaków, Josh zastanawia się, czy będzie w stanie bez nich żyć.

Najsłodsza psia historia na święta, który wzruszy i rozbawi do łez każdego czytelnika.

Read 67 times

Comments (1)

  1. Książna

Nie mogę się doczekać! Ukochane psiaki, a na dodatek klimat świąteczny. <3

  Attachments
 
There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location