Friday, 11 August 2017 17:20

"Night broken" jeszcze w tym roku!

Written by
Rate this item
(1 Vote)

"Nasza seria już prawie uporządkowana. Był bałagan, aaaaaale to już prawie przeszłość. No i szykujemy "Night broken" jeszcze w tym roku  Dajemy Wam czas do nadrabiania zaległości do listopada. Od przyszłego roku bierzemy się za porządkowanie serii o Kate Daniels " - informuje na swoim fanpage Fabryka Słów. 

Urodzona w 1965 roku Patricia Briggs jest najlepiej znana Czytelnikom jako autorka serii urban fantasy o przygodach niezwykłej mechanik, Mercedes Thompson. Zadebiutowała w 1990 roku powieścią „Masques”, która sprzedawała się tak fatalnie, że Briggs niemal zakończyła na niej swoją literacką karierę. Na szczęście nie poddała się.


Kolejne książki notowały coraz lepsze wyniki sprzedaży i coraz przychylniejsze opinie krytyków. Pierwszy tom przygód Mercedes Thompson dostał się na listę USA Today. Drugi przetarł powieściom Briggs drogę na listę bestsellerów New York Timesa. Szczyt tej list zdobył tom trzeci.


Obecnie autorka mieszka w stanie Waszyngton, pracuje nad kolejnym tomem serii o Mercedes Thompson i niestrudzenie podąża za swoimi marzeniami.

Więcej na oficjalnej stronie autorki

Seria z Mercedes Thompson

  1. Zew Księżyca
  2. Więzy Krwi
  3. Pocałunek Żelaza
  4. Znak Kości
  5. Zrodzony ze srebra
  6. Piętno Rzeki 
  7. Żar Mrozu
  8. Night Broken (w przygotowaniu)
Read 109 times

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location