Spotkania autorskie

Spotkania autorskie

Friday, 09 February 2018 14:32

Spotkanie z Taranem Matharu

Written by

Spotkanie z Taranem Matharu, autorem trylogii Summoner. Zaklinacz, która spotkała się z niezwykłą popularnością wśród polskich czytelników.

Friday, 09 February 2018 14:26

Spotkanie z Ewą Białołęcką

Written by

Serdecznie zapraszamy na spotkania z Ewą Białołęcką, autorką serii Kroniki Drugiego Kręgu, jedną z najbardziej znanych i utytułowanych pisarek polskiej fantastyki.

Thursday, 08 February 2018 16:06

Spotkanie przedpremierowe z Martyną Raduchowską

Written by

Wydawnictwo Uroboros oraz właściciel warszawskiego "Worka Kości" serdecznie zapraszają na spotkanie przedpremierowe z Martyną Raduchowską.

Wednesday, 20 December 2017 23:26

Spotkanie autorskie z Sandrą Nowaczek

Written by

Zapraszamy na spotkanie z Sandrą Nowaczyk, siedemnastoletnią autorką bestsellerowej powieści „Friendzone”, z okazji premiery jej najnowszej książki „Fake It” (Feeria Young).

Saturday, 23 September 2017 17:36

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bereniką Miszczuk

Written by

Wydawnictwo W.A.B. i BookBook Księgarnia Hoża zapraszają na październikowe spotkanie autorskie z Katarzyną Berenika Miszczuk.

Thursday, 27 July 2017 20:18

Powrót Skrytobójcy

Written by

Robin Hobb, utytułowana autorka fantasy, ponownie zanurza się w przepełniony magią świat Królestwa Sześciu Księstw. „Skrytobójca błazna” (wyd. Mag) to powrót do popularnej sagi, której głównymi bohaterami są tajemniczy królewscy zabójcy władający potężną mocą.
Z okazji niedawnej premiery książki autorka spotka się z czytelnikami 4 sierpnia w salonie Empik Junior w Warszawie.

Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka zawitają na konwent gier fabularnych Bazyliszek - Fantastyczny Festiwal Gier Bez Prądu.

Tuesday, 18 July 2017 13:30

Spotkanie autorskie z Melissą Darwood

Written by

Melissa Darwood oraz Bookszpan Gdańsk CH Metropolia zapraszają na spotkanie z autorką powieści młodzieżowych fantasy: "LUONTO", "PRYNCYPIUM", "LARISTA". Podczas spotkania Melissa będzie rozmawiać z czytelnikami, odpowiadać na pytania i podpisywać swoje książki.

Saturday, 01 July 2017 23:28

Beata Majewska w łódzkim Empiku

Written by

Beata Majewska to autorka znana dotychczas pod pseudonimem Augusta Docher. Debiutowała książką dla młodzieży „Eperu” – I tomem trylogii o Wędrowcach. W 2016 roku ukazał się tom II cyklu pt. „Habbatum”. Opublikowała także powieść obyczajowo-erotyczną „Anatomia uległości”.