Monday, 25 December 2017 16:29

Obsada serialu „13 powodów” zdradza czego możemy się spodziewać w sezonie 2

Written by
Rate this item
(0 votes)

Odtwórczyni głównej roli kobiecej, australijska aktorka Katherine Langford uchyla rąbka tajemnicy na temat akcji i bohaterów, z którymi spotkamy się w drugim sezonie tegorocznej produkcji Netflixa – „13 powodów”. Kolejnego sezonu możemy spodziewać się nawet już w przyszłym roku.

Według aktorki drugi sezon ma przedstawiać wpływ śmierci Hanny na jej rodzinę, przyjaciół i bliskie otoczenie, inaczej niż w poprzednim sezonie, gdzie nacisk położony bez porównania na przyczyny jej samobójstwa.

Mamy również poznań inną wersję samej Hanny, co było dla Langford najbardziej ekscytujące. Zdradza, że skończyła juz kręcić sceny ze swoim udziałem i zależy jej na tym, żeby fani i widzowie byli przygotowani na inny wizerunek głównej bohaterki niż ten który znali dotychczas.

Sezon drugi nie ma jeszcze oficjalnej premiery, ale wiele wskazuje na to, ze będzie ona miała miejsce już w 2018 roku.

„13 powodów” sezon 2

„13 powodów” to serialowa adaptacja książki o tym samym tytulem autorstwa amerykańskiego pisarza Asher Jay’a. Pierwszy sezon serialu skupia się na wątku samobójczej śmierci nastoletniej dziewczyny Hanny – w tej roli Katherine Langford – która pozostawiła po sobie list pożegnalny w postaci 13 nagrań, każde ilustrujące jedną z przyczyn jej śmierci.

Kiedy 2 sezon „13 powodów”?

Tego dowiemy się zapewne wkrótce!

Read 152 times

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location