Ciekawostki

Ciekawostki

Tuesday, 11 December 2018 00:41

"Maybe now" za darmo na Amazonie!

Written by

Jeśli nie straszny jest Wam język angielski i lubicie książki Colleen Hoover, to na Amazonie obecnie jest za darmo jej "Maybe now".

Wednesday, 07 November 2018 19:14

TOP 12 czyli jesienny wysyp bestsellerów

Written by

Drugiego listopada wystartowała szósta edycja jednej z największych na świecie akcji czytelniczych - Czytaj.pl, której organizatorem w Polsce jest Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz platforma Woblink.pl. Partnerem strategicznym jest natomiast Instytut Książki. Akcja Czytaj PL jest organizowana w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Thursday, 01 February 2018 11:58

Weź los w swoje ręce i zostań autorem powieści NA!

Written by

Hej, hej! Dzisiaj spieszymy do Was z pewną świetną informacją od Czwartej Strony i We Need Ya! Gotowi?

Wednesday, 20 September 2017 22:45

Poruszający list pisarki Jennifer Niven do czytelników

Written by

Jennifer Niven jest autorką bestsellerowej i uwielbianej przez młodych czytelników powieści Wszystkie jasne miejsca, a także czterech powieści dla dorosłych, trzech książek niebeletrystycznych oraz scenariusza do filmu na podstawie Wszystkich jasnych miejsc.

Wiele polskich czytelniczek pokochało twórczość Lauren Oliver, trylogię "Delirium" postawiło na półce wśród ulubionych pozycji i niecierpliwie wyczekuje na każdą kolejną powieść spod pióra pisarki. Czy któreś z wydawnictw zdecyduje się przetłumaczyć brakujące tytuły?

A gdyby tak nagle Twój kanał na YT zyskał milion subskrybentów, a każdy film dziesiątki tysięcy komentarzy.Gdyby w ciągu kilku tygodni przybyło ci setki nowych fanów? To niewątpliwie może zawrócić w głowie. Czy poradzisz sobie z tym? To właśnie spotkało Tash, prawdziwą fangirl – zupełnie zwyczajną, a jednak wyjątkową vlogerkę. Przeczytaj koniecznie Milion odsłon Tash i sprawdź czy odnalazła się w wirtualnej rzeczywistości. To już niedługo może spotkać Ciebie!

Thursday, 13 July 2017 00:38

O tym jak narodziła się książka...

Written by

Erin Chack wpadła na niecodzienny pomysł. Uznała, że swoje nowe dziecko musi powitać w wielkim stylu. Postanowiła upamiętnić swoją książkę, która pojawiła się na świecie sesją zdjęciową ... o tym, że ją dosłownie urodziła!