Thursday, 01 March 2018 17:36

Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Czerwony Kapturek spotyka Kopciuszka

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Po raz pierwszy w Polsce – pełne wydanie Sagi Księżycowej w oryginalnej oprawie graficznej!

Saga Księżycowa to absolutny hit wydawniczy, który podbił serca czytelników na całym świecie. Premiera "Scarlet" już 18 kwietnia!

Cinder - bohaterka pierwszego tomu bestsellerowej Sagi Księżycowej - powraca i kolejny raz wpada w wielkie kłopoty. Tymczasem po drugiej stronie świata znika babcia Scarlet Benoit. Szybko okazuje się, że Scarlet nie wie o niej wielu rzeczy. Nie wie także o śmiertelnym niebezpieczeństwie, w jakim przeżyła całe swoje życie. A kiedy spotyka Wilka, pięściarza, który może posiadać informacje o miejscu pobytu jej babci, wzbrania się przez zaufaniem mu. Coś ją do niego jednak przyciąga. A jego do niej.
Kiedy Scarlet i Wilk wyjaśniają jedną tajemnicę, natychmiast napotykają na następną, a to prowadzi ich do Cinder. Teraz razem muszą stale być o krok przed Levaną, mściwą królową Księżycowych. Przygoda trwa w tej świeżej opowieści, łączącej elementy baśni o Kopciuszku i Czerwonym Kapturku.

Przeczytaj także "Bez serca" Marissy Meyer – ekscytujący prequel "Alicji w Krainie Czarów".

Read 210 times Last modified on Friday, 30 March 2018 13:01
Bujaczek

Uwielbiam pochłaniać książki praktycznie od zawsze. Otwarta na wszystkie, no prawie wszystkie, gatunki literatury ;) Zazwyczaj pozytywnie nastawiona do życia, ale zdarza się że zamykam się w sobie i wtedy bez kija nie radzę podchodzić ;)

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location