Thursday, 06 July 2017 22:48

Męscy bohaterowie mojego dzieciństwa

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Nie będę dziś przewidywalna, nie wspomnę o Gusie od Kim Holden czy też o Daemonie z serii Lux. Chociaż bym mogła (lista współczesnych ulubieńców jest bardzo długa), chciałam jednak skupić się tym razem na ulubionych postaciach z czasów, gdy miałam te naście lat. Wydaje mi się, że wielu z Was podzieli moje zdanie.

Gotowi? Oto moi ulubieńcy!

Rubeus Hagrid - ten wielkolud od razu mnie ujął tym jaki jest, groźnie wygląda, a muchy by nie skrzywdził. Oddany przyjaciel i te jego zamiłowanie do hm... zwierzątek (hehe). Dobroduszny i kochany. Taaak, on jest bezkonkurencyjny.

Syriusz Black – jego lubię z jednego bardzo ważnego powodu - to dzięki niemu Harry, choć w minimalnym stopniu poczuł co to znaczy mieć rodzinę. Oczywiście lojalny, oddany dobru, ale i tajemniczy. Trochę mroczny i dziki, ale lojalny, tego nie można mu odmówić.

Alek, Rudy i Zośka – za to jacy byli i co robili. Za wiarę i odwagę... Za pokazanie jakim dzielnym i odważnym można być. Za całokształt. Więcej chyba nie muszę mówić, prawda?

Gilbert Blythe – moja wielka miłość z dzieciństwa! Ideał mężczyzny, gdy miałam naście lat. Szarmancki, ale zarazem urwis, opiekuńczy, wesoły... mogłabym tak wyliczać i wyliczać! Ahh, Gilbert...

Fred i George Weasley - od początku, gdy się pojawili w Potterze wiedziałam, że będą jednymi z ulubionych postaci. Zawsze weseli, psotni, przy nich nikt się nie nudził. Jeśli coś dziwnego się działo, a oni przy tym byli wiadomo było, że maczali w tym palce.

A jakie są Wasze typy?

Read 251 times
More in this category: Top 10 książek na koniec lata »

Comments (3)

  1. just_monca

Gilbert - moja pierwsza miłość <3
Syriusz - nienawidzę Rowlingowej, że śmiała go uśmiercić!

  Attachments
 
  1. honorata.jamroży

Też bardzo lubiłam Gilberta Blythe. Do tej pory imię Gilbert miło mi się kojarzy.

  Attachments
 
  1. JulcziKulczi

Gdzie jest Piotr i Książę Kaspian z Narniii? Ich też dodałabym do tej listy

  Attachments
 
There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location