Saturday, 30 June 2018 00:41

Motylowe BOXy / Lipiec-Sierpień 2018

Książkowe BOXy stały się dla polskich czytelników codziennością i ogromnie upragnioną rzeczą. W gronie młodych czytelników nie każdy jednak może sobie na taki zestaw gadżetów pozwolić i stara się kupować jak najtańsze książki lub wręcz wyłącznie wypożycza je z bibliotek. Redakcja Papierowych Motyli postanowiła uszczęśliwić parę osób i od września tworzymy własne, motylowe boxy, tylko, że ZUPEŁNIE ZA DARMO! Boxa książkowego można otrzymać za udzielanie się na portalu, wyrażanie własnych opinii, pisanie postów na forum. Box przypadnie również jednej z osób, które pomogą w promocji konkursu na facebooku (trzeba nas oznaczyć, żebyśmy widzieli). Bardzo zależy nam na tym, żeby informacja poszła dalej w świat.

NAGRODY W KONKURSIE

Książkowe BOXy, których liczba zależna będzie od aktywności użytkowników portalu. 

Tutaj można obejrzeć wrześniowy unBOXing!

REGULAMIN

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Papierowe Motyle, z adresem korespondencyjnym na terenie Polski. Żeby się zarejestrować wystarczy kliknąć tutaj.

2. Brana pod uwagę będzie aktywność na portalu - punkty otrzymać można za: posty i tematy na forum, opowiadania, przemyślenia, wiersze, piosenki, recenzje, a także komentarze pod postami i na fanpage. 

3. Wyścig trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

4. Wyniki oraz lista zwycięzców zostaną podane w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.

5. Nagrody zostaną wysyłane w ciągu 4 tygodni od otrzymania danych adresowych zwycięzców. W przypadku gdy nie podadzą ich w ciągu dwóch tygodni, nagroda przepada.


 

Nagrody otrzymują: 

Honorata Jamroży

Yenna

Dannae

Serdecznie gratulujemy!

Read 210 times