Wakacje!

More
1 year 5 months ago #1468 by JulcziKulczi
Wakacje! was created by JulcziKulczi
Witam Was cieplutko! Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a więc czasu na książki dwa razy więcej c: Macie jakieś plany? Zarówno książkowe, jak i może jakieś wyjazdy, wycieczki?
Co do lekturek nakazani zostali mi ,,Chłopi" i ,,Ludzie bezdomni" (jakaś opinia? bać się?) Dobrowolnie natomiast obiecałam sobie dokończyć serię Ani z Zielonego Wzgórza ( w końcu by wypadało ) ;p

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
1 year 5 months ago #1471 by Detektyw Książkowy
Replied by Detektyw Książkowy on topic Wakacje!
Mnie się "Ania z Zielonego Wzgórza" nie podobała :D Nawet nie dotrwałam do końca części pierwszej :P Nie mam jeszcze planów na wakacje, ale na pewno będę wyczekiwać premiery drugiego tomu "Skradzionych laleczek" <3 Gdzie ten lipiec? :D
The following user(s) said Thank You: JulcziKulczi

More
1 year 5 months ago #1483 by Książna
Replied by Książna on topic Wakacje!
Nie wiem czy ktokolwiek z taką pogodą czuję wakacje :dry:
Już się lekko przeziębiłam :dry:
Jakiś wielkich planów nie mam, muszę trochę po nadrabiać książek, recenzji, a później się zobaczy. :)
"Ania z zielonego wzgórza" to również nie mój faworyt, ale serial jednym z ulubionych. :)
"Skradzione laleczki" pierwszy tom do mnie właśnie jedzie i czytając wszystkie opinie również się nakręciłam. :)

More
1 year 5 months ago #1499 by Książna
Replied by Książna on topic Wakacje!
I jak wam idzie? :) Mi zdecydowanie lepiej niż w roku szkolnym. :) Ostatnio była ładna pogoda to nie miałam co siedzieć w domu i trochę spędziłam czas na zewnątrz, ale od dzisiaj do końca tygodnia nie ma być za ciekawie. :(

More
1 year 5 months ago #1500 by JulcziKulczi
Replied by JulcziKulczi on topic Wakacje!

Książna wrote: I jak wam idzie? :) Mi zdecydowanie lepiej niż w roku szkolnym. :) Ostatnio była ładna pogoda to nie miałam co siedzieć w domu i trochę spędziłam czas na zewnątrz, ale od dzisiaj do końca tygodnia nie ma być za ciekawie. :(

Lektury nadal przerażają. W zasadzie jeszcze ich nie ruszyłam hahah Za to reszta idzie pełną parą. Jedna za drugą - wakacyjny maraton ^^

More
1 year 5 months ago #1501 by honorata.jamroży
Replied by honorata.jamroży on topic Wakacje!
Też bym chciała wakacje. Niestety trzeba chodzić do pracy. :( A urlop dopiero w listopadzie.

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.078 seconds