Miejsca z książek/filmów

More
1 year 7 months ago #1421 by Recenzje na widelcu
Czy są takie miejsca, do których odwiedzenia zachęciły was książki?
Ja muszę przyznać, że wyjazd na Skopelos (z filmu Mamma Mia) był jedną z najfajniejszych podróży w moim życiu :)

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
1 year 7 months ago #1427 by Książna
Żadnego miejsca jeszcze nie odwiedziłam ze względu na książki, ale marzę o zwiedzeniu wielu stanów, o których tak wiele czytam, jak Indiana. :)

More
1 year 7 months ago #1429 by JulcziKulczi
Ja też bardzo chętnie odwiedziłabym Stany (najczęściej natrafiam na Oregon, czasem naprawdę już myślę, że mnie prześladuje). Poza tym za sprawą książek marzę o odwiedzeniu Norwegii.

More
1 year 6 months ago #1447 by Książna

JulcziKulczi wrote: Ja też bardzo chętnie odwiedziłabym Stany (najczęściej natrafiam na Oregon, czasem naprawdę już myślę, że mnie prześladuje). Poza tym za sprawą książek marzę o odwiedzeniu Norwegii.

Ja Norwegię odwiedziłabym za sprawą "Skam" (tak, mam fioła na tym punkcie). I gdyby nie moje lenistwo, to chętnie bym się nauczyła norweskiego. :)

More
1 year 6 months ago #1454 by Detektyw Książkowy
Z przyjemnością odwiedziłabym Barcelonę śladami twórczości Carlosa Ruiza Zafona ;)

More
1 year 6 months ago #1455 by honorata.jamroży
Do tej pory żadna książka aż tak mnie nie zachęciła żebym wybrała się w jakieś miejsce. Chociaż muszę przyznać, że jak nigdy nie chciałam pojechać do Ameryki, tak coraz bardziej mnie ona do siebie przekonuje. :)

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.090 seconds