Seriale

More
1 year 5 months ago #1481 by Książna
Replied by Książna on topic Seriale
Ja dorwałam się do Netflixa i w ciągu miesiąca obejrzałam:
  • Ania, nie Anna (nie mogę się doczekać 2 sezonu!)
  • Everything Sucks (również czekam na 2 sezon)
  • Szefowa
  • Skins 3 sezony z 7, jeszcze trochę mam do obejrzenia
  • 2 sezon Orange is the new black
  • Atypowy

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
1 year 5 months ago #1495 by honorata.jamroży
Replied by honorata.jamroży on topic Seriale
A poleciłby ktoś jakiś dobry romans ze szczęśliwym zakończeniem? Najlepiej jakiś z nowszych, sporo już widziałam, a naszła mnie ochota na jakiś dobry romans. :) Kraj produkcji nie ma znaczenia. :)

More
1 year 3 months ago #1520 by Książna

honorata.jamroży wrote: A poleciłby ktoś jakiś dobry romans ze szczęśliwym zakończeniem? Najlepiej jakiś z nowszych, sporo już widziałam, a naszła mnie ochota na jakiś dobry romans. :) Kraj produkcji nie ma znaczenia. :)

"Skam", a szczególnie 2 i 3 sezon, według mnie genialne. Oczywiście, wersja pierwotna, norweska. :) Aktorzy są świetni i tyle razy płakałam na tym. :)
A coś bardziej dla nastolatków- "On my block" ma taki typowy wątek romantyczny z książek dla nastolatek. :)
The following user(s) said Thank You: honorata.jamroży

More
1 year 3 months ago #1521 by Książna
Zakochana jestem ostatnio w "Dom z papieru". Hype na niego był ogromny i to nie bez powodu. :)
A co sądzicie o "Insatiable"? Oglądaliście? Bardzo burzliwe opinia zbiera. Obejrzałam cały sezon, więc wypowiem się, że bardziej wciągającej głupoty nie widziałam...Z odcinka, na odcinek jest coraz gorzej, a mimo to, to było zaskakujące, więc chciałam się cały czas dowiadywać co jeszcze scenarzysta wymyślił. I jedną ze scen bardzo lubię.:)

More
1 year 3 months ago #1523 by honorata.jamroży
Replied by honorata.jamroży on topic Seriale
Wczoraj skończyłam polski serial Wojenne dziewczyny. Jeśli ktoś lubi wojenne klimaty to polecam. :)

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.118 seconds