Rozdanie #1 Lipiec 2017

More
3 years 6 months ago #23 by PapierowyBluszcz
Ja chętnie zrecenzowałabym "Cień i kość" Leigh Bardugo :)
Bloga prowadzę i owszem --> papierowybluszcz.blog.pl, do tego fanpage i ig :D jak to mówią do wyboru do koloru, choć oficjalnie działam incognito... :D
Lubię kawałek dobrej fantastyki i młodzieżówki w akompaniamencie białej czekolady (lub mięty) i gorącej herbaty ;)

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
3 years 6 months ago #24 by Szołtysik
Replied by Szołtysik on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Obecnie zamieszczam swoje recenzje na Instagramie, jako @buszujaca_w_ksiazkach i dlatego bardzo chciałabym zrecenzować "Cień i kość" Leigh Bardugo.

More
3 years 6 months ago #25 by Martawsrodksiazek
Chciałabym podjąć się recenzji "Cień i kości " oraz "Marta, która się odnalazła". Prowadzę bloga www.martawsrodksiazek.blogspot.com prawie rok i chętnie korzystam z szans rozwoju swojej pasji. Poza blogiem mam również konto na instagramie, gdzie królują wszystkie moje książkowe przygody. Uwielbiam mieszać gatunki i odnajdywać coś dla siebie w każdej książce:)

More
3 years 6 months ago #26 by Gul
Replied by Gul on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Dzień dobry, bardzo chętnie zrecenzuję Marta, która się odnalazła Caroline Wallace. Prowadzę bloga www.qulturaslowa.pl , gdzie dzielę się z czytelnikami zarówno książkami wartymi polecenia, jak i relacjami z podróży.

More
3 years 6 months ago #27 by Wróbel
Replied by Wróbel on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Bardzo chciałabym otrzymać egzemplarz książki ,,Na drugą stronę". Chciałabym zacząć przygodę z recenzjami, gdyż sama lubię pisać własne opowiadania i zamierzam również recenzować.

More
3 years 6 months ago #28 by Sziva
Replied by Sziva on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Hej, cześć i czołem :) Z chęcią zrecenzowałabym książkę Pani Leigh Bardugo. Cień i kość jest powieścią, z którą od dawna chciałam się zapoznać. Niestety nie było mi to dane :( Zrecenzowałabym ją również z powodu takiego, że Szóstka wron czeka na mnie od stycznia a chciałam zaznajomić się wpierw z pierwsza seria tej autorki. Pozdrawiam :)

Time to create page: 0.326 seconds