Rozdanie #1 Lipiec 2017

More
3 years 5 months ago #29 by Adamczyk
Replied by Adamczyk on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Ojejku!
Świetne <3
Prowadzę bloga od około 1,5 roku. Bardzo lubię książki z kategorii fantasy, przygodowe, kryminały Young Adult, rzadziej psychologiczne itp. Jestem osobą zdeterminowaną i otwartą na ludzi. w Maju skończyłem 16 lat, ale nie przeszkadza mi to w spełnianiu mojego marzenia, jakim jest dzielenie się pasją, jaką jest czytanie książek.
Link do mojego bloga: zatraceniwkartkach.blogspot.com/
Z wielką radością zrecenzowałbym "Burzę", ponieważ zachęciła mnie piękna okładka i ciekawy opis. Od zawsze sprawa podróż w czasie mnie interesowała. Pamiętam jaka wielka radość mnie ogarniała, kiedy oglądałem film "Jumper", w którym główny bohater może nie skakał w czasie, ale w przestrzeni.

Pozdrawiam
Sebastian Adamczyk

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
3 years 5 months ago #30 by JulcziKulczi
Hej,
,,Marta, która się odnalazła" brzmi całkiem zachęcająco :) Nie prowadzę bloga i dopiero co dołączyłam, ale mimo to chciałabym spróbować swoich sił, zwłaszcza, że kiedyś wygrałam konkurs na recenzję książki, więc chyba była całkiem niezła. Uwielbiam rozmawiać z innymi, gdy jestem pod wpływem dopiero co skończonej lektury. Chciałabym coś napisać i zawrzeć moje spostrzeżenia :)

More
3 years 5 months ago #31 by Milena eMka
Replied by Milena eMka on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Hej, Prowadzę bloga już od dawna, bo około trzy lata są już za mną. Szczególnie zachęciła mnie "Burza" Pozdrawiam

More
3 years 5 months ago #33 by OgródKsiążek
Chętnie zrecenzowałabym "Cień i kość" oraz "Burzę" :)
Mój blog istnieje już w sumie 5 lat, choć na początku był to bardziej taki mój eksperyment, od mniej więcej półtora roku prowadzę go już regularnie i świetnie się przy tym bawię :) Link do bloga: ogrodksiazek.blogspot.com
Mam 28 lat, jestem żoną i matką, pracuję na uczelni. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym i wykorzystuję ten czas na odpoczynek od tekstów naukowych. Czytam wszystko, co tylko mnie zainteresuje, sięgając po różne gatunki literackie, choć ostatnio najczęściej jest to fantastyka i literatura młodzieżowa.

More
3 years 5 months ago #35 by readforrhys
Replied by readforrhys on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Hej! Z ogromną chęcią zrecenzowałabym "Cień i kość" Leigh Bardugo ;) A coś o mnie? Mam 16 lat, po wakacjach zacznę 2 klasę LO, kocham czytać i nie wyobrażam sobie świata bez książek. W październiku minie rok, odkąd postanowiłam dzielić się swoimi odczuciami co do ostatnio przeczytanych książek i założyłam bloga. Adres - zabookowanyswiatpauli.blogspot.com/

More
3 years 5 months ago #40 by StormWind
Replied by StormWind on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Hej, z chęcią zrecenzuję ''Cień i kość'' Leigh Bardugo oraz ''Burzę'' Julie Cross.

Jestem blogerką z województwa łódzkiego. Piszę na blogu od listopada 2015 roku . Kocham książki, nie wyobrażam sobie bez nich życia.
Dołączam linka do bloga --> Books N' Roses

Time to create page: 0.154 seconds