Rozdanie #1 Lipiec 2017

More
3 years 6 months ago #12 by Vicky
Jak to działa? Książka za recenzję (my wysyłamy Ci książkę, która staje się Twoją własnością, a w zamian Ty piszesz dla nas jej recenzję).

Kto może się zgłosić? Każdy kto zarejestrował się na portalu Papierowe Motyle!

Czy muszę coś zapłacić? Nic a nic. My pokrywamy zarówno koszty egzemplarza jak i przesyłki.

Szczegóły znajdziesz w tym TEMACIE

Instrukcja
  1. wybieram interesującą mnie książkę z listy podanych poniżej (maksymalnie dwa tytuły)
  2. piszę post, który musi zawierać: tytuł (tytuły) wybranej książki; adres mojego bloga (jeżeli posiadam); kilka słów o mnie
  3. w pierwszej kolejności będą wybierane osoby, które udzielają się na forum lub/i portalu (dodają opowiadania, przemyślenia, wiersze, piosenki, recenzje, piszą o książkach i cokolwiek innego przyjdzie wam do głowy)

UWAGA

Jeżeli Twoje recenzje naprawdę nam się spodobają będziesz mógł zostać oficjalnym recenzentem portalu i systematycznie otrzymywać od nas wydawnicze nowości ze świata literatury młodzieżowej i new adult.

Ps. pamiętajcie, że portal jest świeżynką i wszyscy zaczynacie z czystym kontem!

Poniżej lista książek do recenzji, po które możecie się zgłaszać w tym temacie! Czas do 31 lipca!

Cień i kość Leigh Bardugo

Marta, która się odnalazła Caroline Wallace

Szkoła przetrwania Lele Pons

Burza Julie Cross

Przed końcem świata Tommy Wallach

Na drugą stronę Anna Kendall

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
3 years 6 months ago #14 by Dannae
Replied by Dannae on topic Rozdanie #1 Lipiec 2017
Co prawda nie mam bloga, ale bardzo chętnie przeczytałabym "Burzę". Zgłaszam się :)

More
3 years 6 months ago #16 by markiewiczjulia
Bardzo chętnie zrecenzowałabym "Cień i kość":)

More
3 years 6 months ago #17 by ewa.jędryka
Prowadzę od niedawna blog na którym recenzuję interesujące książki, filmy i seriale. Z chęcią napisałabym recenzje książki pt "Cień i kość". Czytałam o niej co nieco i myślę że przypadnie mi do gustu.
Dodaję link do mojego bloga dla zainteresowanych :https://booksfilmsandelse.blogspot.com/

More
3 years 6 months ago #18 by ewa1234666666666
Bardzo chętnie zrecenzowałabym książki "Burza" oraz "Na drugą stronę".

More
3 years 6 months ago #19 by Zaczytana w książkach
Hej :) Z chęcią zrecenzowałabym książkę pt. ,,Cień i kość", ponieważ ostatnio zakochałam się w innym cyklu autorki pt. ,,Szóstka wron". Chciałabym dowiedzieć się, jak to wszystko się zaczęło. Niedługo minie rugi rok, od kiedy założyłam swojego książkowego bloga: www.zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com , gdzie dzielę się ze swoimi czytelnikami opiniami o przeczytanych pozycjach. Bardzo chciałabym, aby również ta powieść znalazła swoje miejsce w moim księgozbiorze <3

Time to create page: 0.383 seconds