wrzesień 17, 2021

Jak przetrwać, mając naście lat

Jak przetrwać, mając naście lat

Czy czujesz się jak transformers, który nie panuje nad swoimi podzespołami? Wydaje ci się, że tracisz tożsamość? Spokojnie, po prostu dorastasz! Po tym procesie powstaniesz ty w wersji 3.0. Wersja 2.0 narodziła się, kiedy powitano cię w pierwszej klasie podstawówki. 3.0 to na100latek w wersji przeddorosłej. Za jakieś 10– 15 lat przyjdzie kolej na wersję 4.0, dorosłą. W wersji 3.0 będziesz sobą, tylko z nowym oprogramowaniem emocjonalnym i intelektualnym. Jednak twoje prawdziwe ja nie zginie, nie ulotni się. Proponujemy lekturę tej książki, by łatwiej było i TOBIE, i IM (rodzicom, dziadkom, nauczycielom, rodzeństwu) przetrwać twoją transformację.

To już 16 część Zwiadowców!

To już 16 część Zwiadowców!

Próba uwolnienia gallijskiego księcia pomimo starannie przygotowanego planu zakończyła się katastrofalną porażką i teraz to Will Treaty oraz jego uczennica, Maddie, stali się więźniami w Chateau des Falaises. Niebezpieczny i przebiegły baron Lassigny nie zamierza wypuścić ani ich, ani księcia, traktując aralueńskich zwiadowców jako pionki w swojej intrydze, której celem jest obalenie króla Philippe’a i przejęcie tronu Gallii.

Jesteś gotów, by wskoczyć w głąb króliczej nory?

Jesteś gotów, by wskoczyć w głąb króliczej nory?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdybyś to TY decydował o losach Alicji z Krainy Czarów? 

Czy miałbyś na tyle odwagi, aby napisać własny scenariusz, pogrążając bohaterkę w koszmarze lub pomagając jej odnieść zwycięstwo? Czy napiłaby się eliksiru z tajemniczej butelki z etykietą „wypij mnie”? Zaufała Szalonemu Kapelusznikowi? Dołączyła do herbatki z Marcowym Zającem i Susłem? 

Piąty tom opowiadań Fazbear Frights

Piąty tom opowiadań Fazbear Frights

Oto kolejny, jeszcze mroczniejszy tom opowiadań Fazbear Frights z uniwersum gry Five Nights at Freddy's. Nie możesz przegapić tych trzech opowieści, które udowodnią, że zawsze, ale to zawsze może być gorzej… 

Przyszłość, w której ludzkość skazana jest na zagładę....

Przyszłość, w której ludzkość skazana jest na zagładę....

Ewa i Bram uciekli, ale czy zdołają przeżyć?

Ewa jest ostatnią dziewczyną na Ziemi.

Przez szesnaście lat była więźniem. Mieszkała w Wieży, pilnowana przez tajemniczą Organizację Zapobiegania Zagładzie. A obserwował ją cały świat.

Niezwykle aktualna opowieść...

Niezwykle aktualna opowieść...

Pełna emocji, niezwykle aktualna opowieść o samobójstwie, bullyingu, żałobie i zagrożeniach dorastania w erze mediów społecznościowych.

Czy z dala od swoich domów Elle i Holly znajdą to, czego naprawdę pragną?

Czy z dala od swoich domów Elle i Holly znajdą to, czego naprawdę pragną?

Pełna humoru i zimowego klimatu lektura, idealna dla miłośników "Do wszystkich chłopców, których kochałam" i "Kissing Booth".

Podążając śladami Batgirl

Podążając śladami Batgirl

Cykl powieści graficznych dedykowany młodym czytelnikom, poruszający ważne tematy społeczne. Składają się na niego pojedyncze albumy poświęcone nastoletnim bohaterom znanym z komiksów DC. Świat oglądany oczami młodych ludzi nie zawsze jest pięknym i przyjaznym miejscem, a problemy, z którymi przyjdzie zmierzyć się bohaterom, przerosłyby niejednego dorosłego. Na szczęście w ich życiu nie zabraknie również miejsca na przyjaźń, radość czy szalone przygody. 

Decydująca bitwa o świat osobliwców

Decydująca bitwa o świat osobliwców

Szósta powieść z serii "Osobliwy dom pani Peregrine" to decydująca bitwa o świat osobliwców.

Nowe wydanie kultowej serii Brandona Mulla!

Nowe wydanie kultowej serii Brandona Mulla!

Nate ma dziesięć lat. Przed początkiem nowego roku szkolnego wraz z rodzicami przeprowadza się do miasteczka Colson. Zaprzyjaźnia się tam z trójką rówieśników – Trevorem, Gołębiem i Summer – i wstępuje do ich klubu poszukiwaczy przygód. W tym samym czasie przy głównej ulicy zostaje otwarty Słodki Ząbek, nowy sklep ze niezwykłymi słodyczami. Jego właścicielka, pani White, urocza staruszka, chętnie wynagradza dzieci cukierkami w zamian za drobne przysługi. 

Zapisz się do Newslettera

Najnowsze informacje w Twojej skrzynce mailowej. Obiecujemy nie spamować!