styczeń 28, 2023

„Czworo dzieci i Coś” - na vod!

„Czworo dzieci i Coś” - na vod!

Już od 6 listopada na VOD oglądać można pełną przygód współczesną rodzinną historię, która powstała na motywach wydanej w 2012 roku bestsellerowej książki „Czworo dzieci i Coś” Jacqueline Wilson, ukochanej autorki brytyjskich dzieci.

Powieść "Wciąż cię widzę" niedługo pojawi się na DVD!

Monolith Studio 13 lutego wypuści na rynek ekranizację książki “Wciąż cię widzę” autorstwa Daniela Watersa. Zekranizowania powieści podjął się Scott Speer.

Ekranizacja "Odwetu" Gretchen McNeil już na Netflixie!

Ekranizacja "Odwetu" Gretchen McNeil już na Netflixie!

Cztery nastolatki łączą siły, by zemścić się na szkolnych prześladowcach, ale zostają oskarżone o coś, czego nie zrobiły. Czy uda im się wyrównać rachunki? Dwa dni przed serialową premierą, ukazał się również w Polsce tytuł, na podstawie którego została ona zrealizowana. 

Nowy serial obyczajowy na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej

Nowy serial obyczajowy na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie winnych"

Nowa ekranizacja Kronik Arturiańskich

Nie ma chyba osoby, która choćby przez mgłę nie kojarzyła legendy arturiańskiej. Sławetny miecz, Król Artur i jego rycerze okrągłego stołu oraz Merlin. O tak ta opowieść od lat rozgrzewa wyobraźnie i stała się inspiracją wielu filmów, seriali i książek.

Nienawiść, którą dajesz / The Hate U Give

Dzisiaj swoje miejsce miała polska premiera filmu "Nienawiść, którą dajesz". Projekt został zrealizowany na podstawie książki o tym samym tytule. 

Już 12 kwietnia będziemy mieli okazje obejrzeć jedną z najbardziej burzliwych historii romantycznych!

Seria „After” składa się z pięciu tomów, gdzie pierwszy z nich „After. Płomień pod moją skórą” został przerzucony na ekrany za sprawą reżyserki, Jenny Gage.

Zapisz się do Newslettera

Najnowsze informacje w Twojej skrzynce mailowej. Obiecujemy nie spamować!