Dziedzictwo

Poniedziałek, 12 wrzesień 2022 135

Cztery opowieści. Cztery pary.

Poznaj dalsze losy ulubionych bohaterów!

"Dziedzictwo" skomponowane jest z kwartetu powiązanych ze sobą historii, które opowiadają dalsze losy bohaterów bestsellerowych powieści Elle Kennedy – "Błędu", "Podboju", "Celu" i "Układu".

Życie po studiach okazało się nie do końca takie, jakie sobie wyobrażali Garrett i Hannah, Logan i Grace, Dean i Allie oraz Tucker i Sabrina. Oczywiście, mają przecież siebie nawzajem, ale doszły też problemy prawdziwego życia, na które nie przygotowały ich cztery lata na uniwersytecie Briar. Wesele. Oświadczyny. Potajemny ślub. I niespodziewana ciąża. Oto główne wątki każdej z opowieści. Jak się okazuje, dla tych czterech par miłość to bułka z masłem. Dorastanie zaś okazuje się znacznie trudniejsze. Jak duże konsekwencje mogą wynikać z wielkich decyzji? I czy okaże się, że szczęście przyniesie wielkie nagrody?

"Zabawny i pełen ciepła zbiór kontynuacji wcześniejszych historii dostarcza wiele rozrywki! Nie do wiary, co ma w zanadrzu autorka!”.
Sarina Bowen, współautorka bestsellera "Dobry chłopak"

Dodatkowe Informacje

 • Tytuł: Dziedzictwo
 • Autor: Elle Kennedy
 • Gatunek: new adult
 • Tytuł Oryginału: The Legacy
 • Tłumaczenie: Ewa Helińska
 • Wydawnictwo: Zysk i S ka
 • Cykl: Off-Campus
 • Tom: 5
 • Data wydania: 2022-07-19
 • ISBN: 9788382026382
 • Liczba stron: 359
9.9/10 from 1 ratings.
Reviews (1)
OFICJALNA RECENZJA
2022/09/12
Your review
Najlepsi zawodnicy hokeja powracają w najnowszej książce Elle Kennedy. Życie po uniwersytecie przysparza im problemów. Rozłąka, niepewność, niespełnione marzenia i niespodziewana ciąża - ukochani bohaterowie muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zawalczyć o miłość. Garrett i Hannah, Logan i Grace, Dean i Allie, a także Tucker i Sabrina powracają z nowymi zaskakującymi historiami. Elle Kennedy, jak zawsze, stworzyła świetną, emocjonującą powieść, od której nie sposób się oderwać. Twórczość autorki od lata podbija listy bestsellerów. Niesamowici bohaterowie, emocjonujące romanse i prawdziwe życie - „Dziedzictwo” po raz kolejny przenosi czytelników do świata uwielbianych na całym świecie hokeistów.

Książka podzielona jest na cztery części. Pierwsza z nich, zatytułowana „Pakt” przybliża życie Logana i Grace. Przystojny hokeista po pokonaniu rodzinnych problemów przeniósł się na zawodowstwo. Grace jest w trakcie uzyskiwania dyplomu, który pozwoli podjąć jej wymarzoną drogę zawodową. Dorosłe życie przyniosło im wiele problemów, a najgorszym jest ciągła rozłąka. Studia, ciągłe wyjazdy na mecze i zmęczenie intensywnym trybem życia. W związku Logana i Grace pojawia się rutyna? Czy uda im się ją pokonać i na nowo rozbudzić dawne uczucie?

„Oświadczyny” opowiadają o historii ambitnej i niezwykle pewnej siebie Allie i charyzmatycznego Deana. Młoda kobieta realizuje swoje marzenie o karierze aktorskiej, a były hokeista trenuje drużynę dziewcząt w prywatnej szkole. Miłość, która ich połączyła na uniwersytecie Briar, jest silna, ale ciągła odległość sprawia, że w ich związku pojawia się niepewność. Dean chce ją pokonać, oświadczając się Allie, która natomiast boi się przekroczyć kolejną granicę. Czy uda im się dojść do porozumienia?

Część trzecia książki zatytułowana „Miesiąc miodowy”, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na zasłużonym odpoczynku Sabriny i Tuckera, których kilka lat temu połączyła niespodziewana ciąża. Młoda prawniczka i przedsiębiorca potrzebują oderwać się od codziennych problemów i spędzić czas sam na sam. Opieka nad dzieckiem, trudne studia i poczucie niespełnienia powoli niszczą ich związek. Czy Sabrina i Tucker nauczą się w końcu ze sobą porozumiewać i wyznają swoje słabości? Czy miesiąc miodowy pozwoli im na nowo odkryć potęgę łączącego ich uczucia?

Książka zakończona jest historią Hannah i Garretta, których paraliżuje strach o rodzicielstwie i powtórzeniu błędów rodziców. Czwarta część zatytułowana „Dziedzictwo” opowiada o zachowywanej w tajemnicy ciąży, wykańczających wyjazdach służbowych i niechęci do największych życiowych zmian. Hannah i Garrett staną przed najtrudniejszym wyzwaniem związanym z rodzicielstwem. Czy uda im się pokonać demony przeszłości i rozpocząć nowy rozdział?

Elle Kennedy w „Dziedzictwie” opowiada o dalszych losach bohaterów, którzy skradli serca czytelnikom na całym świecie. Czterech mężczyzn, którzy poznali się w uniwersyteckiej drużynie hokejowej i ich partnerki powracają do czytelniczego świata. Czytelnicy mają okazję zapoznać się z ich życiem po studiach i przekonać się, czy uniwersyteckie miłości przetrwały w dorosłym świecie. W „Dziedzictwie” autorka umieściła cztery krótkie historie o tym, jak wygląda dalsze życie bestsellerowych bohaterów z serii „Off-Campus”. Wydarzenia rozgrywające się w książce są ze sobą powiązane, a elementem łączącym jest upiorna lalka, przesyłana od pary do pary w chwili, gdy przekraczają kolejną granicę w związku. Brzmi dziwnie, prawda? Czy, jeśli wspomnę, że był to pomysł Deana, zabrzmi normalniej?

„Dziedzictwo” to obowiązkowa lektura dla wszystkich wielbicieli twórczości Elle Kennedy, a przede wszystkim serii „Off-Campus”. W tej książce autorka przedstawia dalsze losy zakochanych par znanych z serii mającej miejsce na Uniwersytecie Briar, co jest świetną niespodzianką dla fanów. Nie sądziłam, że będę aż tak potrzebowała poznać dalsze losy Garretta i Hannah, Logana i Grace, Deana i Allie oraz Tuckera i Sabriny. „Dziedzictwo”, jak na starą, dobrą twórczość Kennedy przystało, zachwyca od samego początku. Tej książki nie sposób odłożyć na później. Cieszę się, że autorka postanowiła po raz kolejny połączyć historie przyjaciół z Briar, co pozwala czytelnikowi na poznanie siły ich przyjaźni, która trwa po kilku latach od ukończenia studiów. Wprowadzenie ulubionych par do dorosłego życia i obserwowanie ich walki o miłość okazało się strzałem w dziesiątkę. Nadszedł czas, aby rozpocząć nowy rozdział. Bohaterowie zmierzą się z wieloma przeciwnościami losu. Czy uda im się wyjść z tych potyczek zwycięsko? Polecam!
Show more
0 of 0 people found the following review helpful
Write a review

More to share? (Optional)

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview: