Madly

Wtorek, 28 wrzesień 2021 115

Ona, czyli June – pewna siebie i własnego uroku, śliczna, nieskazitelna, zawsze perfekcyjnie umalowana, bezczelna, zadziorna, chaotyczna.

On, czyli Mason - bogaty playboy, arogancki, nonszalancki, przemądrzały i twardy. 

June pod skorupą twardzielki skrywa ogromną wrażliwość i równie wielki sekret, który jej zdaniem nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego. Dlaczego mężczyzna zainteresowany czymś więcej, niż tylko przygoda na jedną noc, nie ma u niej szans?

Mason ma w nosie fakt, że June ciągle go spławia. Traktuje ich relację jak pełną napięcia grę, w której prędzej czy później wygra, bo on zawsze zwycięża. Pragnie czegoś więcej niż tylko spędzenia z June nocy. A June po raz pierwszy zastanawia się, co by się stało, gdyby zburzyła swoje mury...

Dodatkowe Informacje

 • Tytuł: Madly
 • Autor: Ava Reed
 • Gatunek: literatura młodzieżowa
 • Tytuł Oryginału: Madly
 • Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
 • Wydawnictwo: Jaguar
 • Cykl: In love
 • Tom: 2
 • Data wydania: 2021-08-18
 • ISBN: 9788382660050
 • Liczba stron: 360
7.0/10 from 1 ratings.
Reviews (1)
41 rating(s).
4 comment(s).
OFICJALNA RECENZJA
2021/09/29
Your review
„Madly” to kolejna powieść pióra Avy Reed. Jak tym razem poradziła sobie autorka?

June z pozoru wydaje się pewną siebie dziewczyną. Bez kompleksów, przebojową, wiedząca czego chce od życia. Jednak to wszystko tylko pozory. Tak naprawdę boi się zaufać innym i zmaga się z dużym kompleksem, dotyczącym tego, jak wygląda.
Mason to bogaty playboy, który zawsze dostaje to, czego chce, a tym razem zapragnął June i zrobi wszystko, żeby zdobyć jej miłość. Tylko, czy nie jest to walka z góry skazana na przegraną?

June i Masona można było już poznać w „Truly”. To właśnie czytając pierwszy tom, pomyślałam, że z chęcią przeczytałabym, jak rozwinie się ich relacja. I dzięki „Madly” było to możliwe.

Tom drugi został napisany na takim samym poziomie, jak część pierwsza, więc jeśli ktoś polubił „Truly” to i z „Madly” będzie zadowolony. W książce znajdziemy mnóstwo opisów, przemyśleń głównych bohaterów, ale jest też i sporo dialogów. Więc to wszystko dobrze się równoważy. Całą historię poznajemy oczami June i Masona, dzięki czemu dokładnie wiadomo, co w danym momencie myśli i czuje poszczególny bohater.

Książkę czytało mi się bardzo szybko, chociaż miejscami byłam trochę znudzona całą historią. W skrócie praktycznie cała fabuła opiera się na tym, że on chce, a ona się opiera. Dopiero pod koniec bohaterowie coś sobie uzmysławiają. Liczyłam na trochę więcej emocji, na coś, co mną wstrząśnie, bo był na to duży potencjał. June i Mason mają sporo problemów z rodziną, zmagają się ze swoimi demonami, ale to wszystko czytałam na spokojnie, ani razu moje serce mocniej nie zabiło. Nie wiem, może czasami wymagam, czegoś więcej niż tylko miłego czasu spędzonego nad książką.

Nie znaczy to, oczywiście, że książki nie polecam, bo była ona dobra, tylko bez jakiś wielkich fajerwerków.
Tak jak i w przypadku pierwszego tomu, tak i teraz podoba mi się wydanie książki. Okładka jest bardzo prosta, ale przez to przyciąga wzrok. Mam już przesyt okładek, na których królują panowie z gołymi klatkami lub pary w różnych pozach, dlatego tym bardziej doceniam takie minimalistyczne projekty.

Podsumowując, książka nie była zła. Czyta się ją niezwykle szybko, czasami można się zaśmiać, jest to taka typowa książka skierowana do młodzieży.
Show more
0 of 0 people found the following review helpful
Write a review

More to share? (Optional)

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview: