Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania

Poniedziałek, 21 grudzień 2020 71

"Wielka kolekcja kreatywnego budowania" to pomysł na prezent zarówno dla wytrawnych fanów Minecrafta, jak i dla tych, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę z jedną z najpopularniejszych gier wszech czasów.

W eleganckim pudełku znalazły się dwa miniprzewodniki pełne praktycznych wskazówek, rad i dobrego humoru. Dzięki nim stworzysz krainę zombie i park rozrywki z prawdziwego zdarzenia! Trzecia książka w zestawie to pełen inspiracji szkicownik, w którym dasz upust swojej twórczej fantazji, rysując, bazgrząc i projektując.

Uzupełnieniem kolekcji jest fantastyczny plakat i zawieszka na drzwi.
 

Dodatkowe Informacje

 • Tytuł: Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania
 • Autor: Opracowanie zbiorowe
 • Gatunek: fantasy
 • Tytuł Oryginału: Minecraft The Ultimate Creative Collection Gift Box
 • Tłumaczenie: Anna Hikiert
 • Wydawnictwo: HarperKids
 • Data wydania: 2020-10-28
 • ISBN: 9788328148475
 • Liczba stron: 64
9.0/10 from 1 ratings.
Photos (3)
Reviews (1)
3 rating(s).
OFICJALNA RECENZJA
2020/12/23
Your review
Fan, który lubi jakąś grę, świat fikcyjny z książki czy filmu albo aktora/aktorkę, czasem zastanawia się, czy nie zamówić jakichś gadżetów związanych ze swoim hobby. Często możemy znaleźć oferty na pudełka, w których znajdzie losowo dobrane koszulki, kubki, breloczki czy inne drobiazgi. Fani Minecrafta mogą pokusić się na trochę podobną niespodziankę. Nie są to jednak losowe gadżety, bowiem w pudełku „Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania” zawsze znajdzie się tę samą zawartość. Będą to dwie książki, plakat, szkicownik gracza oraz zawieszka na drzwi.

Pierwszą książeczką jest mini-przewodnik podpowiadający dość szczegółowo jak zbudować lunapark w grze. Co możemy z jej pomocą zbudować? Między innymi zamek przypominający te dmuchane, w których ochoczo skaczą dzieci, klasyczną karuzelę, zjeżdżalnię wodną czy dom strachu z leśnego dworu.

Druga pozycja wydaje się równie ciekawa, bowiem z jej pomocą możemy skonstruować w trybie kreatywnym zombieland – krainę zombie. Te atakujące bohaterów gry i NPC-ów moby są dość powolne, nadają się więc idealnie na straszydła. Publikacja może być przydatna, jeśli chcesz w grze mieć własną kryptę ze spawnerami potworów, komorę dezombiefikacyjną czy nawiedzony cmentarz. Żadnej z tych budowli nie znajdziecie w innej ciekawej pozycji „Minecraft. Niesamowite bazy”. Dodatkowo książeczek nie można kupić oddzielnie. To wręcz rarytas dla wielbicieli gry.

Nie mniej ciekawym i także nieprzeznaczonym do sprzedaży gadżetem wydaje się być „Kreatywny szkicownik gracza”. Jest to krótka książeczka do kolorowania z dołączonymi do każdego rysunku zadaniami.

Warto też powiedzieć kilka słów o samym pudełku. To zrobiony z dobrej jakościowo tektury pojemnik z wysuwaną szufladką, w której kryją się powyższe gadżety. Nie raz może się jeszcze przydać jako schowek na skarby czy ważne dokumenty gracza.
Show more
0 of 0 people found the following review helpful
Write a review

More to share? (Optional)

..%
No description
 • Size:
 • Type:
 • Preview: