O nas

O nas

Projekt Papierowe Motyle powstał z miłości do literatury młodzieżowej. W sieci jest dużo portali o tematyce fantastycznej, dziecięcej czy też ogólnie tematycznych. Brakowało nam jednak miejsca skierowanego tylko do młodzieży i studentów (12-24 latków), gdzie byłyby publikowane nowinki (polskie i zagraniczne) na temat powieści Young Adult, New Adult i młodzieżowej fantastyki.

Chciałyśmy też stworzyć portal, w którym jego użytkownicy będą mogli podzielić się swoją twórczością – przeznaczamy na to cały dział - PISZECIE -  i liczymy, że będziecie nas oraz naszych czytelników, zachwycać swoimi talentami. Na portalu będą pojawiać się również artykuły na przeróżne tematy, te poważne, jak i zabawne, pokusimy się o zestawienia najlepszych książek, bohaterów, scen, okładek i... co nam tylko wpadnie do głowy. Nie chcemy zamykać się tylko na same recenzje i newsy, chcemy pokazać, że młodzi ludzie też mają do powiedzenia dużo ważnych słów, a literatura skierowana do tego targetu wiekowego nie składa się tylko z lekkich czytadełek.

Chociaż prowadzimy inne portale, w tym przypadku dopiero raczkujemy, tworzymy wszystko od podstaw i chcemy, by było idealnie, czasem coś może trochę potrwać, ale metodą prób i błędów dojdziemy do tego, by każdy czuł się tutaj dobrze. Mamy głowy pełne pomysłów i niesłabnący zapał, by rozwijać stronę i z czasem, może poszerzyć swoją działalność. Kto wie, na co jeszcze wpadniemy.