wrzesień 20, 2019

Parszywa Trzynastka: rozmowa z Anitą Gierak

Parszywa Trzynastka: rozmowa z Anitą Gierak

Absolwentka Międzynarodowego Studium Dziewulskich na kierunku wizażu i stylizacji oraz studentka Uniwersytetu Warszawskiego dziennikarstwa i medioznawstwa. Od dziecka zagorzała fanka fantastyki i bajek.

Parszywa Trzynastka: Dominika Smoleń

Parszywa Trzynastka: Dominika Smoleń

Dominika Smoleń - Zabawna, inteligentna, pełna pasji i ambicji młoda pisarka. Studentka i blogerka Książkowiru, która najbardziej w swoim życiu kocha książki, koty i czekoladę. Pisanie i czytanie towarzyszą jej praktycznie od zawsze - a przynajmniej od wczesnego dzieciństwa. 

Parszywa Trzynastka: rozmowa z Martą Kisiel

Parszywa Trzynastka: rozmowa z Martą Kisiel

Marta Kisiel - w 2010 roku zadebiutowała powieścią Dożywocie (wznowiona w 2015 przez Uroboros), obecnie ma na swoim koncie 4 wydane książki i dwie w najbliższych planach - Małe Licho i tajemnica Niebożątka (19 września) oraz Pierwsze Słowo (17 października). Wieść też niesie, że w 2019 roku ukaże się kontynuacja Dożywocia - Oczy uroczne. Autorka pisze powieści fantastyczne i cechuje się specyficznym poczuciem humoru. Jak o sobie pisze: "Przez większość czasu udaje, że robi coś konstruktywnego, czyli niewiele z niej pożytku. Przebrzydła polonistka, beznadziejnie zakochana w romantyzmie i twórczości Juliusza Słowackiego, który wielkim poetą był. Zwierzę odludne, występuje przede wszystkim w środowisku domowym, rzadko wyłaniając się na światło dzienne.".

Parszywa Trzynastka: Agnieszka Ziętarska

Parszywa Trzynastka: Agnieszka Ziętarska

Agnieszka Ziętarska jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Gdańskiej. Marzycielka, miłośniczka literatury oraz szeroko rozumianego projektowania. Mieszka w malowniczej miejscowości na obrzeżach Gdańska. Pisanie jest jej pasją. Uwielbia czytać i nie wyobraża sobie świata bez odrobiny magii. Jest szczęśliwą mamą, która każdego dnia uczy się czegoś nowego. Wierzy, że kolekcjonowanie wspaniałych wspomnień, zmienia życie na lepsze.

Parszywa Trzynastka: Agata Czykierda-Grabowska

Parszywa Trzynastka: Agata Czykierda-Grabowska

Agata Czykierda - Grabowska - w 2015 roku zadebiutowała powieścią Kiedy na mnie patrzysz, obecnie ma na swoim koncie 7 książek. W tym roku ukazały się już dwie jej książki - Pierwszy raz oraz Adam, a trzecia - Stand by me - zostanie wydana w październiku br. Autorka pisze powieści new adult i jak mało kto potrafi tworzyć niesamowite historie pełne miłości, śmiechu oraz życia z jego wzlotami i upadkami.

Zapisz się do Newslettera

Najnowsze informacje w Twojej skrzynce mailowej. Obiecujemy nie spamować!