Trailery

Trailery

Sunday, 03 December 2017 12:53

Już jest! Pierwszy trailer do filmu "Love, Simon"!

Written by

Ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli "Simon oraz inni homo sapiens", zabawna i wzruszająca opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszym uczuciu. Każdy zasługuje na wielką miłość.

„Serce Neftydy” jest pierwszą powieścią science fiction Marcina Szczygielskiego, ale nie pierwszą jego przygodą z tym gatunkiem, bo fantastyczne wątki pojawiały się często w jego wcześniejszych książkach, a jako grafik współpracował z miesięcznikiem „Nowa Fantastyka”, dla którego tworzył ilustracje i okładki.

Wraz z wydawnictwem W.A.B. zapraszamy do obejrzenia zwiastuna powieści „Obsesja”, który wydawnictwo nagrało razem z autorką książki – Katarzyną Bereniką Miszczuk.

To już pewne! Jeszcze w tym roku nakładem wydawnictwa Bukowy Las ukaże się długo oczekiwaną powieść Johna Greena pt. „Żółwie aż do końca”.

Wednesday, 02 August 2017 12:46

Oficjalny trailer "Reunited", nowej książki Colleen Houck

Written by

Reunited to trzeci tom Reawakened, fantastycznej serii spod pióra Colleen Houck. Już czas by Lily znalazła swój zachód słońca.

Monday, 24 July 2017 20:51

Zwiastun "Player One"

Written by

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano teaser do Ready Player One Ernesta Cline'a w reżyserii Stevena Spielberga.

Wednesday, 05 July 2017 01:04

Ponad wszystko - polski zwiastun

Written by

Nastolatka, całe życie żyjąca pod kloszem z powodu uczulenia dosłownie na wszystko, nieoczekiwanie zakochuje się w młodym nowym sąsiedzie.

Ten niezwykły debiut brytyjskiej pisarki Sary Barnard poleca sama Zoe Sugg, czyli Zoella. „Piękne złamane serca” to wzruszająca i na długo zapadająca w pamięć powieść o trudnej, lecz wielkiej przyjaźni, którą pamięta się do końca życia. Powieść, w której każda czytelniczka odnajdzie choć odrobinę siebie.

Saturday, 17 June 2017 17:25

5 sekund do IO - zwiastun powieści Małgorzaty Wardy

Written by

Akcja powieści rozgrywa się w dwóch planach – w realnym życiu i w grze, do której wchodzi szesnastoletnia bohaterka.

Page 1 of 2