Polskie

Polskie

Nakładem wydawnictwa Nowa Baśń już 26 marca ukaże się pierwszy tom cyklu Plemiona - "Wojna bogów" Łukasza Radeckiego.

Nakładem wydawnictwa Zielona Sowa 4 kwietnia ukaże się "To zdarza się tylko w filmach" Holly Bourne.

Tuesday, 20 March 2018 15:54

Rick Riordan Poleca

Written by

Pierwszy tom cyklu cykl „Rick Riordan Poleca” ukaże się już 18 kwietnia nakładem wydawnictwa Galeria Książki. Część pierwsza to "Aru Shah i koniec czasu" Roshani Chokshi.

Monday, 19 March 2018 15:32

"Billy Elliot" dla nastolatków!

Written by

Dowcipna i wzruszająca książka, która zadaje kłam stereotypom o rolach mężczyzn i kobiet. Chłopaki nie dziergają - T.S. Easton mają premierę już premiera 18 kwietnia.

Sunday, 18 March 2018 17:51

Kupiecka córka Mila Kotowienko powraca!

Written by

„Sztylet ślubny” to długo wyczekiwana przez czytelników kontynuacja pierwszej części trylogii Aleksandry Rudej, „Sztyletu rodowego”. Premiera już 28 marca!

Saturday, 17 March 2018 15:00

"Wietrzne katedry" już niedługo w sprzedaży!

Written by

Kiedy natura obróciła się przeciwko człowiekowi, a całej cywilizacji groził upadek, nieoczekiwanie pojawiły się elfy. Zaoferowały ludziom przyjaźń i pomoc w zamian za możliwość osiedlenia. Wspólnie odbudowali świat ze zgliszcz. Jednak radość trwała krótko. Straszliwa zaraza doprowadziła do wymarcia wszystkich elfów...

Friday, 16 March 2018 10:00

Nowa Sarah J. Maas!

Written by

Kontynuacja bestsellerowej serii "Szklany tron", która zdobyła miliony czytelników na całym świecie, a autorka, Sarah J. Maas, stała się ulubienicą czytelników i recenzentów. Premiera "Wieży świtu" już 18 kwietnia!

Feeria Young 4 kwietnia oddaje w ręce swoich czytelników nową powieść Ernesta Cline'a - "Player One".

Wydawnictwo YA już 4 kwietnia wydaje ciekawą pozycję. Czy "Wieczór filmowy" Lucy Courtenay przypadnie polskim czytelnikom do gustu?

Page 1 of 33