Ekranizacje

Ekranizacje

Friday, 04 August 2017 13:34

Będzie drugi sezon Ani z Zielonego Wzgórza

Written by

Wiadomo już, że Netflix zamówił 2 sezon serialu Ania, nie Anna (Anne With An E). Planowo ma mieć on 10 odcinków, a zdjęcia ruszają jesienią tego roku! 

Czy miałeś już okazję obejrzeć serial nakręcony na podstawie powieści Confess spod pióra Coleen Hoover?

Thursday, 15 June 2017 16:50

"Krąg" Dave’a Eggersa na ekranach kin!

Written by

Książka Dave’a Eggersa to swego rodzaju przestroga przed rosnącą potęgą technologicznych korporacji. W ekranizacji pod reżyserią Jamesa Ponsoldta zagrają m.in. Tom Hanks, Emma Watson i John Boyega. Premiera światowa: 28 kwietnia 2017.

Popularna licealistka wciąż przeżywa na nowo dzień, w którym zginęła w wypadku samochodowym. Musi więc rozwikłać niepojętą zagadkę swojego zapętlonego życia.

Świat u skraju zagłady oraz nastoletni bohater, który jako jedyny może go uratować – czy z tego schematu można stworzyć coś oryginalnego? Można, bo to właśnie o losy całej ludzkości toczy się „Gra Endera”.

Kiedy dziewięć lat temu Igrzyska Śmierci pojawiły się na półkach sklepów, nikt nie wróżył im tak spektakularnego sukcesu. Kto by się spodziewał, że filmy wojenne i reality show staną się tak potężną inspiracją dla Suzanne Collins, czy że świat na długo zapamięta tę autorkę? Cóż, teraz można też śmiało przyznać, że i ekranizacje nie dadzą o sobie zapomnieć.

W ostatnich latach bardzo popularne stały się ekranizacje fantastycznych książek młodzieżowych. Tym razem jednak film został nakręcony na podstawie niefantastycznej powieści Ponad wszystko Nicoli Yoon.