Thursday, 06 July 2017 22:48

Męscy bohaterowie mojego dzieciństwa

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Nie będę dziś przewidywalna, nie wspomnę o Gusie od Kim Holden czy też o Daemonie z serii Lux. Chociaż bym mogła (lista współczesnych ulubieńców jest bardzo długa), chciałam jednak skupić się tym razem na ulubionych postaciach z czasów, gdy miałam te naście lat. Wydaje mi się, że wielu z Was podzieli moje zdanie.

Gotowi? Oto moi ulubieńcy!

Rubeus Hagrid - ten wielkolud od razu mnie ujął tym jaki jest, groźnie wygląda, a muchy by nie skrzywdził. Oddany przyjaciel i te jego zamiłowanie do hm... zwierzątek (hehe). Dobroduszny i kochany. Taaak, on jest bezkonkurencyjny.

Syriusz Black – jego lubię z jednego bardzo ważnego powodu - to dzięki niemu Harry, choć w minimalnym stopniu poczuł co to znaczy mieć rodzinę. Oczywiście lojalny, oddany dobru, ale i tajemniczy. Trochę mroczny i dziki, ale lojalny, tego nie można mu odmówić.

Alek, Rudy i Zośka – za to jacy byli i co robili. Za wiarę i odwagę... Za pokazanie jakim dzielnym i odważnym można być. Za całokształt. Więcej chyba nie muszę mówić, prawda?

Gilbert Blythe – moja wielka miłość z dzieciństwa! Ideał mężczyzny, gdy miałam naście lat. Szarmancki, ale zarazem urwis, opiekuńczy, wesoły... mogłabym tak wyliczać i wyliczać! Ahh, Gilbert...

Fred i George Weasley - od początku, gdy się pojawili w Potterze wiedziałam, że będą jednymi z ulubionych postaci. Zawsze weseli, psotni, przy nich nikt się nie nudził. Jeśli coś dziwnego się działo, a oni przy tym byli wiadomo było, że maczali w tym palce.

A jakie są Wasze typy?

Read 58 times
More in this category: Top 10 książek na koniec lata »

Comments (2)

  1. just_monca

Gilbert - moja pierwsza miłość <3
Syriusz - nienawidzę Rowlingowej, że śmiała go uśmiercić!

  Attachments
 
  1. honorata.jamroży

Też bardzo lubiłam Gilberta Blythe. Do tej pory imię Gilbert miło mi się kojarzy.

  Attachments
 
There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location