Najlepsza książka o miłości to...

More
10 months 1 week ago #1604 by Recenzje na widelcu
ALl you need is love!
mamy koniec stycznia, zaraz luty, a wraz z nim walentynki. Jaka jest waszym zdaniem najlepsza książka o miłości?

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
10 months 1 week ago #1605 by honorata.jamroży
Trudno byłoby mi wybrać tylko jedną. Jednak jeśli miałabym komuś polecić książki o miłości, to poleciłabym książki Brittainy C. Cherry, Penelope Ward i Elżbiety Rodzeń (zwłaszcza Zimową miłość). :)

More
9 months 1 week ago - 9 months 1 week ago #1607 by Vicky
Moim zdaniem zawsze, jedynym i niepowtarzalnym tytułem o miłości na każdą okazję (nie tylko na Walentynki) jest Błękitny Zamek Lucy Maud Montgomery!
Last edit: 9 months 1 week ago by Vicky.

More
9 months 1 week ago #1614 by Książna
Ja od Elżbiety Rodzeń bardzo mogę polecić "Dziewczyna o kruchym sercu", styl bardzo przyjemny, więc jeszcze jedna książka czeka na mnie na półce, bodajże "Przyszłość ma twoje imię" :)
Ja zawsze przyjemnie wspominam romanse "Kiedy pada deszcz" Lisa De Jong oraz "Prawo Mojżesza" & "Pieśń Dawida" Amy Harmon:)

More
8 months 3 weeks ago #1622 by Angel Oscuro
Hm, trudno mi wybrać. Wspomniany Błękitny zamek uwielbiam, Przyciąganie Elżbiety Rodzeń też ma w sobie to coś. Poleciłabym też Szkołę latania i dalsze części Sylwii Trojanowskiej.

More
8 months 2 weeks ago #1625 by Książna
Skończyłam ostatnio "It ends with us" i oj, jak Colleen Hoover mnie oczarowała, koniecznie muszę sięgnąć po jej inne powieści!

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.073 seconds