Najnudniejsza książka 2017 roku

More
2 years 3 months ago #618 by Milena eMka
Ciężko mi wybrać najnudniejszą, bo w sumie jak coś mi się nie podoba to nie daję rady doczytać końca.
Jest wiele książek, bądź też autorów, które są pisane pod jedno kopyto. Między innymi książki Kasie West, stale powielający się pomysł.

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
2 years 3 months ago #620 by Książna

Milena eMka wrote: Ciężko mi wybrać najnudniejszą, bo w sumie jak coś mi się nie podoba to nie daję rady doczytać końca.
Jest wiele książek, bądź też autorów, które są pisane pod jedno kopyto. Między innymi książki Kasie West, stale powielający się pomysł.

A mimo to mi się zawsze przyjemnie jej książki czyta. :) Tak jakoś są bardzo lekkie i nie wymagają ode mnie wielkiego myślenia. :lol:

More
2 years 3 months ago #625 by Recenzje na widelcu
Ja też ją lubię! Jest tak lekko i relaksująco :)

More
2 years 3 months ago #631 by Milena eMka
Ja akurat miałam już przypadki, że nie kończyłam jej książek

More
2 years 3 months ago #632 by KingaRecenzuje

Milena eMka wrote: Ciężko mi wybrać najnudniejszą, bo w sumie jak coś mi się nie podoba to nie daję rady doczytać końca.

Do tej pory przeczytałam tylko jej "Chłopaka na zastępstwo" i powiem tak... szału to tu nie było. Zupełnie jak zwykłe opko z wattpada.

A jeśli chodzi o te nudne pozycje... pierwsza na myśl przyszła mi "Poszukiwaczka". Kiedy przejrzałam listę przeczytanych tytułów, wpadły jeszcze „Wojny żywiołów: przebudzenie ziemi" i „Mechaniczny". O ile pierwsza była jeszcze jako-tako do przebrnięcia, tak dwie ostatnie to kompletna porażka. Nie polecam :/

More
2 years 3 months ago #638 by Recenzje na widelcu
"Chłopaka na zastępstwo" to chyba jedyna West, której nie czytałam (poza jeszcze ostatnią). Mi się ogólnie podoba, chociaż powieść życia to nie jest :)

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.086 seconds