Najnudniejsza książka 2017 roku

More
2 years 8 months ago #973 by Książna
A mi nie podeszło "Hopeless" i jakoś sparzyłam się na tej autorce, ale chcę dać drugą szansę, dlatego czeka na mnie "Ugly Love". :)

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
2 years 8 months ago #979 by Fene
Ja osobiście "Hopeless" uwielbiam! Być może dlatego, ze była to jedna z pierwszych książek z tego gatunku, jakie przeczytałam. "Ugly Love" było okej, chociaż schematyczne i wiele osób na to narzeka :)

More
2 years 8 months ago #990 by KingaRecenzuje
Do niedawna byłam przekonana, iż tytuł najnudniejszej zgarnie "Mechaniczny" albo "Przebudzenie ziemi, Udręczeni", jednak w grudniu udało mi się przeczytać kilka naprawdę niezłych gniotów i tym oto sposobem tytuł najnudniejszej najprędzej trafi do którejś z tych trzech: „Król kier" Aleksandry Polak, „Z popiołów" Martyny Senator lub "Wszystko razem" Ann Brashares. Wszystkie trzy, a zwłaszcza ostatnia z nich, wynudziły mnie niemiłosiernie, nie raz myślałam, że nie dotrwam do końca. Udało się, ale kosztem ogólnego zniechęcenia... aż po prostu szkoda czasu :/

More
2 years 8 months ago #1000 by Książna

KingaRecenzuje wrote: Do niedawna byłam przekonana, iż tytuł najnudniejszej zgarnie "Mechaniczny" albo "Przebudzenie ziemi, Udręczeni", jednak w grudniu udało mi się przeczytać kilka naprawdę niezłych gniotów i tym oto sposobem tytuł najnudniejszej najprędzej trafi do którejś z tych trzech: „Król kier" Aleksandry Polak, „Z popiołów" Martyny Senator lub "Wszystko razem" Ann Brashares. Wszystkie trzy, a zwłaszcza ostatnia z nich, wynudziły mnie niemiłosiernie, nie raz myślałam, że nie dotrwam do końca. Udało się, ale kosztem ogólnego zniechęcenia... aż po prostu szkoda czasu :/

Jestem pewna, że nigdy w życiu nie przeczytam "Król Kier". Za nawiązanie do "Caraval" (które mi się nie podobało), tę koszmarnie kiczowato zrobioną okładkę i to, że to jest kolejna reklama porównująca książkę do wielu innych popularniejszych. Bez znania fabuły wiem, że "Król kier" nie będzie podobne do Nocnych Łowców lub wręcz przeciwnie-będzie kopią. ;)

More
2 years 8 months ago #1016 by Fene
Miałam ochotę zabrać się za "Króla Kier", ale widząc tyle złych opinii chyba zrezygnuję

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.245 seconds