Najnudniejsza książka 2017 roku

More
2 years 2 months ago #824 by Książna
Ktoś przeczytał ostatnio jakąś słabszą książkę? :) Chętnie posłucham opinii po co lepiej nie sięgać lub podyskutuję. :)

Please Zaloguj or Create an account to join the conversation.

More
2 years 2 months ago #825 by Recenzje na widelcu
Całe szczęście taka zupełnie słaba i denna mi się nie trafiła. Ale z kilkoma obostrzeniami:
- Podróż w trzech smakach - po prostu nuda.
- Arsen - po tym, jak się naczytałam, jakie to cudo, wow i w ogóle, spodziewałam się czegoś więcej. Tymczasem dostałam prosty romans-erotyk, bez szczególnych zawirować, którego bohaterki nawet nie polubiłam. Wiem, że innym bardzo się podoba, ale jakoś między nami nie było "tej chemii".

More
2 years 2 months ago #829 by Książna

Przepisy na widelcu wrote: Całe szczęście taka zupełnie słaba i denna mi się nie trafiła. Ale z kilkoma obostrzeniami:
- Podróż w trzech smakach - po prostu nuda.
- Arsen - po tym, jak się naczytałam, jakie to cudo, wow i w ogóle, spodziewałam się czegoś więcej. Tymczasem dostałam prosty romans-erotyk, bez szczególnych zawirować, którego bohaterki nawet nie polubiłam. Wiem, że innym bardzo się podoba, ale jakoś między nami nie było "tej chemii".

Właśnie chciałam przeczytać "Arsen". Ciekawe, zbiera naprawdę świetne opinie. :)

More
2 years 2 months ago #831 by Recenzje na widelcu
Może Ci się spodobać :) Nie mówię, że czytało się źle, ale jakoś nie przemówiła do mnie...

More
2 years 2 months ago #832 by Milena eMka
Mi się Arsen podobała, choć owszem znalazłoby się coś do czego można byłoby się przyczepić.

More
2 years 1 month ago #882 by Recenzje na widelcu
Tak, ta książka ma też wiele pozytywnych recenzji :) Ale tak to już jest, każdy tytuł znajdzie taką mnie, która marudzi :)

Moderators: Milena eMkaKsiążna
Time to create page: 0.089 seconds